SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marek Buzun head of product w Clear Channel Polska

Do zespołu firmy reklamy zewnętrznej Clear Channel Polska dołączył Marek Buzun, przez ostatnie dwa lata związany z biurem reklamy Polsat Media.

Article

Marek Buzun objął w Clear Channel Polska stanowisko head of product. Jego główne obowiązki, to rozwój i uelastycznienie oferty digital oraz ofert pakietowych, dostosowanie ich do zmieniających się potrzeb rynkowych, rozwój pomiaru widowni oraz obecność ofert DOOH w ekosystemie programatycznym.

Marek Buzun ma 20 letnie doświadczenie w branży mediowej, m.in. w domu mediowym Universal MacCann oraz telewizjach TVN i Discovery.

Ostatnie dwa lata, do grudnia 2021 roku, pracował na stanowisku head of product development/digital w Polsat Media, gdzie odpowiadał za rozwój oferty reklamowej video oraz digital audio, kontakty z partnerami programatycznymi, a po przejęciu przez Polsat portalu Interia, dostosowaniu jej oferty do polityki sprzedaży biura reklamy.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Z nowym rokiem do zespołu sprzedaży agencyjnej na stanowisko senior account manager dołączył także Łukasz Gala, posiadający 16-letnie doświadczenie w branży mediowej, zdobywane w domach mediowych Starcom oraz Blueway Com. Ostatnie osiem lat, do grudnia 2021 pracował na stanowisku media manager w Blueway Com, gdzie odpowiadał za strategie, planowanie i zakup, a także za kontakty z klientami i partnerami mediowymi agencji.

 

Dołącz do dyskusji: Marek Buzun head of product w Clear Channel Polska

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Madziulek
"...a po przejęciu przez Polsat portalu Interia, dostosowaniu jej oferty do polityki sprzedaży biura reklamy." Wyszło jak wyszło :) Powodzenia Marek na nowej drodze!
2 0
odpowiedź
User
mike
Głową czego został?
1 0
odpowiedź
User
DK
Gratki Marek i gratki Łukasz 👏lubie bardzo oby dwóch gości. CC ma szczescie, ze ma ich na swoim pokładzie! Powodzenia panowie 😀
0 1
odpowiedź