SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmarł Marek Iwanowski z Radia Gdańsk

W sobotę w wieku 57 lat zmarł Marek Iwanowski - dźwiękowiec przez 27 lat związany z Radiem Gdańsk. Kilka miesięcy temu uległ poważnemu wypadkowi podczas rejsu.

Marek Iwanowski, fot. Radio GdańskMarek Iwanowski, fot. Radio Gdańsk

Marek Iwanowski zmarł w sobotę. - Dziś wszyscy pracownicy Radia Gdańsk łączą się w bólu z rodziną Marka Iwanowskiego. Marku… dziękujemy za wszystko, będzie nam Cię bardzo brakowało - napisano na portalu internetowym rozgłośni.

Podczas tegorocznych wakacji Marek Iwanowski miał poważny wypadek na zagranicznym rejsie, doznał urazu rdzenia kręgowego. - Rejs, na którym doszło do tragedii, to miała być taka nagroda. Na nowy początek. A nie koniec. Jeszcze przecież nie koniec. Marek przeżył absurdalny, niezrozumiały, pechowy wypadek. Ale przeżył i miało się poprawiać. Powoli, ale do przodu. Zbieraliśmy fundusze na rehabilitację, w miejscu pracy Marka stawali na głowie, by znaleźć dodatkowe środki (bo wierzcie mi, w Radio Gdańsk S.A. są ludzie z największymi i najczulszymi sercami, jakich znam) - opisała na Facebooku jego przyjaciółka Magda Gacyk.

- Wierzyliśmy, że uda mu się powrócić do pełni sił i zdrowia. Dzięki pomocy ludzi o wielkich sercach Marek trafił do ośrodka rehabilitacyjnego. Spędził tam tylko dwa miesiące, ponieważ jego stan znów bardzo się pogorszył. Kilka dni temu Marek trafił do szpitala w stanie krytycznym - dodano w serwisie stacji.

 

Marek Iwanowski z Radiem Gdańsk był związany od 27 lat. Pracował jako inżynier dźwięku i inżynier studia koncertowego. Uczestniczył w sesjach nagraniowych wielu płyt i realizacji koncertów w należącym do rozgłośni studiu.

- Najlepszy, najsympatyczniejszy realizator dźwięku jakiego spotkaliśmy. Od 2015 przez 5 lat nagrywał dla nas wszystkie koncerty Pure Phase Ensemble. Robił to profesjonalnie, bezbłędnie i z pasją. Oprócz PPE, nagrywał również pozostałe koncerty SpaceFestu - stwierdzono na profilu facebookowym wytwórni Nasiono Records.

- Nie spotkamy się już Marku, ale z naszej pamięci nie znikniesz. Jest czego słuchać - zaznaczono.

 

Dołącz do dyskusji: Zmarł Marek Iwanowski z Radia Gdańsk

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl