SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marek Kemnitz i Małgorzata Sułek na nowych stanowiskach w Sociomantic Labs

Marek Kemnitz objął w Sociomantic Labs funkcję dyrektora sprzedaży na Europę Środkową i Wschodnią. Natomiast Małgorzata Sułek awansowała w firmie na stanowisko account directora w Europie Środkowej i Wschodniej.

Article

Jako dyrektor sprzedaży na Europę Środkową i Wschodnią Marek Kemnitz odpowiada w Sociomantic Labs za pozyskiwanie w tym regionie kluczowych klientów oraz promocję rozwiązań programmatic m.in. w Polsce, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech. Poprzednio tę funkcję pełnił Mariusz Pawełczyk, który na początku br. awansował w firmie na stanowisko commercial director w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Marek Kemnitz pracuje w Sociomantic Labs od ponad trzech lat. Wcześniej m.in. pełnił funkcję key account managera w RTB House (odpowiadał tam za pozyskiwanie klientów strategicznych na rynku polskim i niemieckim) oraz był performance media managerem w ClickAd. Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Małgorzata Sułek jako account director w Sociomantic Labs kieruje zespołem odpowiadającym za obsługę klientów na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, nadzoruje realizację kampanii reklamowych strategicznych klientów oraz koordynuje wdrażanie nowych rozwiązań w prowadzonych kampaniach reklamowych.

Sułek jest związana z firmą od 4,5 roku. Wcześniej odpowiadała za obsługę kluczowych, polskich klientów w Tradedoubler oraz przez prawie siedem lat pracowała jako project manager w Netmedia (zajmowała się tam projektami internetowymi, współpracując z domami mediowymi, agencjami reklamowymi i sieciami afiliacyjnymi).

Dołącz do dyskusji: Marek Kemnitz i Małgorzata Sułek na nowych stanowiskach w Sociomantic Labs

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl