SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marek Pogorzelski odchodzi z funkcji rzecznika prasowego Nextbike Polska

Marek Pogorzelski żegna się z firmą Nextbike Polska, w której przez ponad dwa lata był rzecznikiem prasowym. Wcześniej pracował m.in. w SJ Consulting, Grupie TVN i Polskim Radiu.

Marek Pogorzelski Article

O swoich odejściu z Nextbike Polska Marek Pogorzelski poinformował na Twitterze. - Czas robić coś nowego - stwierdził

- Zamierzam pozostać w branży PR i nadal robić to, co potrafię najlepiej. Na ten moment nie mam jeszcze sprecyzowanych planów, wkrótce będę podejmował w tej sprawie decyzję - przekazał Pogorzelski w odpowiedzi na pytania portalu Wirtualnemedia.pl.

Z firmą był związany przez dwa lata i kwartał. Zajmował się komunikacją firmy z mediami dotyczącą głównie ponad 30 zarządzanych przez nią systemów rowerowych (m.in. Veturilo, Łódzkiego Roweru Publicznego, Poznańskiego Roweru Miejskiego, Wrocławskiego Roweru Miejskiego). Koordynował też współpracę z agencjami public relations i relacji inwestorskich oraz działem social media oraz nadzorował monitoring wizerunku firmy i jej marek.

Przedtem Marek Pogorzelski przez 3,5 roku pracował w firmie SJ Consulting, pełnił tam kolejno funkcje specjalisty ds. PR, specjalisty ds. relacji z inwestorami i rzecznika prasowego.

Wcześniej pracował w mediach: przez rok jako dziennikarz i producent w TVN CNBC (obecnie TVN24 BiS), a przez 5,5 roku w Polskim Radiu (m.in. jako reporter, asystent wydawcy i wydawca audycji w Jedynce).

Firma Nextbike Polska w pierwszym kwartale br. zanotowała 20,76 mln zł wpływów sprzedażowych i 5 mln zł straty netto, wobec 5,79 mln zł przychodów i 3,09 mln zł straty netto rok wcześniej. W całym ub.r. miała 61,24 mln zł wpływów i 296 tys. zł straty netto, a w 2017 roku - 43,51 mln zł przychodów i 4,73 mln zł zysku netto w 2017 roku.

W połowie kwietnia br. z funkcji prezesa Nextbike Polska odwołano Roberta Lecha, nowym szefem spółki został Paweł Orłowski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marek Pogorzelski odchodzi z funkcji rzecznika prasowego Nextbike Polska

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Księgi
Dwa tygodnie wypowiedzenia? Nieźle po 2 latach pracy...
1 1
odpowiedź