SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marek Staniszewski wystartował z własną agencją startegiczną Heuristica

Marek Staniszewski, który latem br. rozstał się z agencją Havas Worldwide Warsaw założył własną agencję strategiczną Heuristica, która zajmuje się projektowaniem strategii marketingowych.

Od lewej: Marek Staniszewski i Michał ImbierowiczArticle

Zespół agencji tworzy obecnie sześć osób. Założycielem agencji Heuristica jest Marek Staniszewski, który ostatnio - od jesieni ub.r. pełnił funkcję chief strategy officera agencji Havas Worldwide Warsaw. Z agencją rozstał się latem br.

W zespole konsultantów agencji pracują zaś Artur Sikorski, Igor Gałązkiewicz, Paweł Dudek, Paulina Goch-Kenawy i Iwona Zakrzewska.

Sikorski z branżą reklamową związany jest od 10 lat. Pracował m.in. w takich agencjach reklamowych, jak Isobar Poland, Young&Rubicam, Change Integrated, Havas Worldwide, Valkea Media, OMD, Publicis.

Igor Gałązkiewicz jest od 2010 roku głównym specjalistą ds marketingu i komunikacji w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej. Specjalizuje się w tzw. art brandingu czyli budowaniu komunikacji i tożsamości marek w oparciu o sztukę i kulturę.

Paweł Dudek do grudnia ub.r. był CEO spółki WARS SA. Karierę zawodową zaczynał w Norwich Union, gdzie pełnił m. in. funkcję sekretarza Rady Nadzorczej. W latach 2002 - 2005 pracował dla Medicover, gdzie odpowiadał za rozwój nowych produktów w regionie Europy Centralnej. Współpracował z Canadian International Management Institute (wydawcą polskiej edycji magazynu „Harvard Business Review”), gdzie zajmował się rozwijaniem linii szkoleń menedżerskich. W latach 2008-2011 wprowadzał na rynek w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Słowacji kancelarię prawną Bird & Bird.

Paulina Goch-Kenawy to założycielka bloga poświęconego semiotyce komercyjnej Semiosfera.

Iwona Zakrzewska to trener i dydaktyk. Prowadziła szkolenia z zakresu przedsiębiorczości, czy etyki w biznesie, oraz warsztaty psychologiczne, warsztaty z kreatywności, negocjacji  i twórczego rozwiązywania konfliktów, komunikacji, rozwoju osobistego, zarządzania talentami, motywacji i zarządzania zmianą. Prowadzi również szkolenia trenerskie i superwizje.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marek Staniszewski wystartował z własną agencją startegiczną Heuristica

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl