SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Były dyrektor prawny Agory i TVN w Grupie Komputronik

Marek Szydłowski został nowym dyrektorem biura prawnego Grupy Komputronik. Do marca 2019 r. był był głównym prawnikiem w Grupie TVN oraz członkiem zarządu TVN.

Marek SzydłowskiArticle

Głównym zadaniem Marka Szydłowskiego będzie prowadzenie działu zabezpieczającego formalnie działalność Grupy Komputronik oraz zwiększenie efektywności procesowej. Marek Szydłowski będzie również zaangażowany w proces sanacyjny, którym objęte są spółki należące do Grupy Komputronik (Komputronik i Komputronik Biznes).

Od czerwca 2013 roku do marca 2019 roku był głównym prawnikiem w Grupie TVN, a od października 2016 roku również członkiem zarządu TVN. W latach 2002-2009 zajmował stanowisko dyrektora działu prawnego w spółce Agora. Pracował również w Provident Polska, Coopers & Lybrand (obecnie część PricewaterhouseCoopers).

W latach 2007-2009 był przedstawicielem Izby Wydawców Prasy w zarządzie Europejskiego Stowarzyszenia Wydawców Gazet (ENPA). W latach 2010 – 2013 był członkiem Komisji Prawa Autorskiego.

Marek Szydłowski jest radcą prawnym, specjalizuje się w dziedzinach prawa, które dotyczą funkcjonowania przedsiębiorstw sektora mediów, a w szczególności w prawie autorskim, prawie reklamy i prawie Internetu. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W roku 2001 roku został wpisany na listę radców prawnych, a w roku 2003 ukończył z wyróżnieniem studia Executive MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

 

Dołącz do dyskusji: Były dyrektor prawny Agory i TVN w Grupie Komputronik

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl