SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marek Szydłowski nowym prezesem Stavki. Zastąpił Lidię Kazen

Na początku tego roku Marek Szydłowski został nowym prezesem należącej do Grupy TVN Discovery spółki Stavka. Tym samym na tym stanowisku zastąpił Lidię Kazen, która zrezygnowała z tego stanowiska - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Marek Szydłowski Article

Szydłowski bez zmian jest również członkiem zarządu Grupy TVN Discovery. Z kolei Lidia Kazen niezmiennie piastuje stanowisko dyrektor programowej kanału TTV, którego nadawcą jest Stavka (obecnie spółka jest częścią Grupy TVN Discovery).

Marek Szydłowski w latach 2013-2016 (zanim został członkiem zarządu ówczesnej Grupy TVN) kierował departamentem prawnym w każdej z jednostek operacyjnych nadawcy.

W przeszłości pracował jako partner w kilku polskich i zagranicznych kancelariach prawnych, zarządzał także działem prawnym Agory. Szydłowski skończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W roku 2001 został wpisany na listę radców prawnych, a w roku 2003 ukończył z wyróżnieniem studia Executive MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Udział TTV w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2018 roku wyniósł 2,14 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marek Szydłowski nowym prezesem Stavki. Zastąpił Lidię Kazen

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl