SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marek Szydłowski zakończył współpracę z TVN i Discovery Polska

Kilka tygodni temu z Grupy TVN i Discovery Polska odszedł Marek Szydłowski. U tego nadawcy był członkiem zarządu, a także prezesem należącej spółki Stavka, nadawcy kanału TTV.

Marek SzydłowskiArticle

Szydłowski jako członek zarządu ds. prawnych w Grupie TVN i Discovery Polska odpowiadał za wszelkie działania prawne grupy, jak również bezpieczeństwo informacji, compliance oraz audyt wewnętrzny. Do zarządu został powołany jesienią 2016 roku.

- Do czasu powołania nowej osoby, obowiązki szefa pionu pełni Marzena Draganiak, dyrektor działu prawnego. TVN przeprowadza rekrutację na to stanowisko - informuje Marcin Barcz, dyrektor pionu komunikacji korporacyjnej Grupy TVN i Discovery Polska.

Od początku tego roku był również prezesem należącej do Grupy TVN i Discovery spółki Stavka. Na tym stanowisku zastąpił Lidię Kazen, która zrezygnowała z tej posady.

Marcin Barcz informuje, że Szydłowskiego na stanowisku prezesa spółki Stavka zastąpił Edward Miszczak, wiceprezes i dyrektor programowy Grupy TVN i Discovery Polska.

Marek Szydłowski w latach 2013-2016 (zanim został członkiem zarządu ówczesnej Grupy TVN) kierował departamentem prawnym w każdej z jednostek operacyjnych nadawcy.

W przeszłości pracował jako partner w kilku polskich i zagranicznych kancelariach prawnych, zarządzał także działem prawnym Agory. Szydłowski skończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W roku 2001 został wpisany na listę radców prawnych, a w roku 2003 ukończył z wyróżnieniem studia Executive MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marek Szydłowski zakończył współpracę z TVN i Discovery Polska

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jacek
Zaczęło sie... Nadszedł czas prawdy i rozliczeń.
odpowiedź
User
Miki
Kto następny?
odpowiedź
User
Mediowiec
Czas na pseudo dyrektorów z biura reklamy...
odpowiedź
User
v
zycie po Hipnozie juz nigdy ne bedzie takie same TVN stanie na nogi jak wywali obecny zarzad i tzw gwiazdy
odpowiedź
User
Taśmy prawdy
Panie Marku. Doigrał sie Pan. Czy nie żal Panu że koledzy wystawili Pana? Warto bylo ? Niech Pan zrobi rachunek sumienia. Game is over. Suits yourself!
odpowiedź