SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marek Tarnowski w radzie nadzorczej Internet Group

Marek Tarnowski został powołany do rady nadzorczej Internet Group. Ma pomóc przywrócić firmie rentowność.

Marek Tarnowski w radzie nadzorczej Internet Group

Marka Tarnowskiego do rady nadzorczej Internet Group powołano podczas nadzwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy spółki. Tarnowski ma pomóc w realizacji planu uzdrowienia finansów firmy oraz jej kompleksowej restrukturyzacji. Przypomnijmy, że w ramach wdrożonego w lutym br. programu Internet Group planuje w ciągu 1,5 roku zmniejszyć swoje zadłużenie o 70 proc. (więcej), w czym pomogą jej fundusz MCI.PrivateVentures FIZ oraz BRE Bank (więcej). 

Marek Tarnowski został wybrany do rady nadzorczej Internet Group ze względu na swoje doświadczenie w zarządzaniu finansami i restrukturyzacjami przedsiębiorstw. W czasie 12-letniej kariery zawodowej Tarnowski m.in. zasiadał w radach nadzorczych firm Travelplanet, TelecomMedia i Overnet oraz zarządach Polymus i 4fun Media. Od ubiegłego roku jest członkiem zarządu spółki CR Media wchodzącej w skład Internet Group.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marek Tarnowski w radzie nadzorczej Internet Group

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
marek
Marek powodzenia !
8 8
odpowiedź