SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maria Buszman-Witańska nową przewodniczącą śląskiego oddziału PSPR

Maria Buszman-Witańska przez kolejne pół roku pełnić będzie funkcję przewodniczącej śląskiego oddziału PSPR. Podczas walnego zebrania członków uzupełniono również skład zarządu i wybrano członków Komisji Rewizyjnej.

Maria Buszman-Witańska nową przewodniczącą śląskiego oddziału PSPR

Zmiana funkcji w zarządzie oddziału spowodowana jest przyjętą przez jego członków zasadą rotacji na stanowisku przewodniczącego oddziału. Zmiana dokonywana będzie co sześć miesięcy.

Dotychczasowy przewodniczący Michał Sobiło został wiceprzewodniczącym oddziału. Na miejsce w zarządzie, z którego zrezygnowała dr Anna Adamus-Matuszyńska, członkowie oddziału wybrali Dorotę Sobel-Adamską, której powierzono funkcję skarbnika.

W skład zarządu oddziału wchodzą ponadto Małgorzata Sznicer (sekretarz) oraz Krystian Dudek (członek).

Nowymi członkami Komisji Rewizyjnej zostali: Aleksander Kiebel (zajmuje się tworzeniem produktów, sprzedażą i  kontaktami z mediami w SKOK im. M. Kopernika), Wojciech Różański (zawodowo zajmuje się PR od 2002 r., obecnie  prokurent w firmie Cavero sp. z o.o.) i Maciej Kazimierz Zaremba (pracuje jako specjalista ds. PR i nowych mediów w Śląskiej Agencji Finansowej - SAF SA).

Dr Maria Buszman-Witańska - przewodnicząca PSPR Oddział Śląsk - na co dzień jest wykładowcą, szkoleniowcem i konsultantem w zakresie public relations. Obecnie zawodowo związana jest z Wyższą Szkołą Zarządzania i Ochrony Pracy w Katowicach.

Dorota Sobel-Adamska - nowy skarbnik PSPR Oddział Śląsk - pracuje aktywnie jako specjalista ds. organizacji i PR w firmie Uniserv SA oraz jako freelancer, konsultując projekty z zakresu public relations, między innymi dla Fundacji Rozwoju Gmin Polskich w Krakowie. Interesuje się nowymi mediami oraz projektowaniem graficznym.

Skład zarządu PSPR Oddział Śląsk zmieni się zgodnie z przyjętą zasadą ponownie w październiku 2011 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maria Buszman-Witańska nową przewodniczącą śląskiego oddziału PSPR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl