SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maria Gościniak i Marta Marciniak-Płomińska na czele kreacji FCB&theMilkman

Maria Gościniak i Marta Marciniak-Płomińska przeszły z agencji Przestrzeń do FCB&theMilkman. Zajmą stanowiska dyrektorek kreatywnych.

Maria Gościniak i Marta Marciniak-PłomińskaMaria Gościniak i Marta Marciniak-Płomińska

Maria Gościniak i Marta Marciniak-Płomińska  będą odpowiadać za jakość kreacji i tworzenie zespołu kreatywnego.

- Wierzymy w idee, które zmieniają codzienność na lepsze – to nasza mantra, która jest wyraźnie widoczna w obecnych dokonaniach jak i myśleniu Marysi i Marty. Bardzo się cieszymy, że tak utalentowany team dołączył do nas jako zespół wiodący i odpowiedzialny za produkt kreatywny - komentuje Jan Zagrodzki, managing director FCB&theMilkman.

Nowe dyrektorki kreatywne FCB&theMilkman

- Jesteśmy częścią jednej z najbardziej kreatywnych sieci agencji reklamowych oraz mamy ambicje na rozwój regionalny również w kontekście regionu CEE, dlatego rozpoczęcie współpracy z Marią i Martą to naturalny krok ku dalszemu rozwoju FCB&theMilkman. – mówi Tomasz Pawlikowski, co-founder FCB&theMilkman.  

Maria Gościniak i Marta Marciniak-Płomińska od lat związane z rynkiem agencyjnym. Doświadczenie zdobywały pracując m.in. dla VMLY&R, Ogilvy, Saatchi&Saatchi, a ostatnio - agencji Przestrzeń.

Tworzyły komunikację dla organizacji i brandów takich jak IKEA, Allegro, Lidl, Philips, Nestle, BNP Paribas,Wedel, Decathlon, Carrefour, SOS Wioski Dziecięce, mBank, Semilac, Showmax czy Żywiec Zdrój.

Poprzednio kreacją w FCB&theMilkman kierowały Małgorzata Drozdowska i Agnieszka Klimczak.

Agencja kreatywna FCB&theMilkman jest częścią globalnej sieci FCB.

Dołącz do dyskusji: Maria Gościniak i Marta Marciniak-Płomińska na czele kreacji FCB&theMilkman

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Juras
Paniom gratuluję i życzę powodzenia, ale chciałbym również zauważyć, że Panowie Tomek i Janek wypowiedzieli się w notce prasowej ale swoim nowym koleżankom, szefowym kreacji, nie dali już takiej możliwości. Co dużo mówi już na wstępie.
odpowiedź
User
Olgy
Gościniak i Marciniak w jednym stały domu
odpowiedź
User
Harvey
Nikt ich nie ostrzegł przed starszymi panami w kolorowych oprawkach?
odpowiedź