SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Maria Mackiewicz-Pereira przeszła z kancelarii premiera do Ministerstwa Środowiska

Maria Mackiewicz-Pereira, która wcześniej pracowała w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, obecnie jest zatrudniona w Ministerstwie Środowiska - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Maria Mackiewicz-Pereira Article

Jak przekazało biuro prasowe Ministerstwa Środowiska, do zakresu obowiązków Marii Mackiewicz-Pereiry należy m.in. inicjowanie i organizowanie działań informacyjnych i promocyjnych konferencji COP24 (jest to globalne forum poświęcone światowej polityce klimatycznej - 24. sesja Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu; odbędzie się w Katowicach w dniach 3-14 grudnia br.).

Mackiewicz-Pereira odpowiada m.in. za przygotowywanie projektów graficznych, wizualizacji, tworzenie oraz montaż materiałów filmowych, spotów i virali, planowanie i organizowanie działań marketingowych COP24, przygotowywanie materiałów merytorycznych w związku z organizacją szczytu oraz za współpracę z komórkami organizacyjnymi Ministerstwa Środowiska w zakresie przekazywania informacji oraz ustaleń wewnątrz i międzyinstytucjonalnych w celu zapewnienia ich sprawnego przepływu.

Latem ub.r.  media donosiły, że Maria Mackiewicz-Pereira ma zostać rzecznikiem  prasowym Biura Trybunału Konstytucyjnego. Szybko zdementował to wówczas Marcin Koman, pełniący wtedy tę funkcję. Obecnie stanowisko to zajmuje Robert Lubański.

Poprzednio Maria Mackiewicz-Pereira, począwszy od marca 2016 roku pracowała w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, zajmując się działaniami w social media.

Wcześniej była m.in. koordynatorem projektów w magazynie „Nowe Media”, account executive w IDMnecie, moderatorem w serwisie Niezalezna.pl i fotografem w „Gazecie Polskiej Codziennie”. Ponadto prowadzi blog lifestylowy MakeMyPlace.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maria Mackiewicz-Pereira przeszła z kancelarii premiera do Ministerstwa Środowiska

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Słusznie umocowana
Z PAXu do Śmaksu jak za PRL. Skecz Fronczewski Pszoniak. Tak się rodzi nowa kasta i układ. Pisała o tym Kersten Narodziny władzy 43-48.
34 13
odpowiedź
User
chwała wielkim polskim stołkom
Domyślam się, że nie próbuje sił w sektorze prywatnym, bo tak ukochała Polskę, że woli państwowy stołek.
37 11
odpowiedź
User
YKK
Ciekawe komu podpadła w KPRM. A tak tam miała wygodnie - głównie dłubała w zębach i w blogasku. Ale Ministerstwo Środowiska to i tak nie najgorsza posada dla takiej bystrzachy jak "czarna baronowa".
21 11
odpowiedź
User
aZaliż
Szybka ścieżka kariery.
Szkoda, że nie w uznaniu kompetencji a nepotycznie.
13 11
odpowiedź
User
Rozbawiony
Dostała kredki i brystol?
14 11
odpowiedź