SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Maria Wysocka wiceprezesem Gremi Media

Maria Wysocka dołączyła do zarządu Gremi Media (wcześniej działającej jako Presspublica), gdzie objęła stanowisko wiceprezesa spółki.

Article

Wysocka została trzecim wiceprezesem Gremi Media. Do jej obowiązków należy wsparcie dotychczasowego zarządu w realizacji strategii rozwoju przyjętej na 2017 rok. Jako wiceprezes odpowiadać będzie za pion wydawniczy (Gremi Media wydaje "Rzeczpospolitą", "Bloomberg Businessweek Polska", "Parkiet Gazeta Giełdy", "Sukces", "Uważam Rze"). Maria Wysocka została oddelegowana do zarządu przez radę nadzorczą spółki.

Wysocka była już wiceprezesem Gremi Media w 2013 roku. Ze spółką rozstała się w listopadzie 2013 roku. W przeszłości pracowała jako chief content officer w Grupie Naspers (GG Network), związana była też z firmami IDMNet, Radiem Eska i RMF FM.

W pierwszej połowie br. grupa Gremi Media zanotowała 56,2 mln zł wpływów ze sprzedaży i 842 tys. zł zysku netto.

Firmy Gremi Business Communication, Gremi Media, e-Kiosk i Uważam Rze należą do notowanej na warszawskiej giełdzie spółki KCI.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maria Wysocka wiceprezesem Gremi Media

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gh
Czyli bedą zmiany w zarządzie, a potem restrukturyzacja...
18 8
odpowiedź
User
gh
ale stylistę można łatwo zmienić
18 11
odpowiedź
User
S.
Mania! cudnie!! trzymam kciuki!
9 9
odpowiedź
User
Janek
To ile tym razem osób leci?? Słuchy chodzą że 50 z czego połowa to redakcja.... Ale podobno zysk jest tak podają wirtualne media
14 8
odpowiedź
User
Bor
Słuchy mówią ze bedzie rzeźnia , bo ten rok bardzo słaby a kolejne pewnie jeszcze gorsze
14 8
odpowiedź