SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Mariusz Wąsiński za Marcina Boroszkę szefem sprzedaży w Ringier Axel Springer Polska

Z końcem czerwca z Ringier Axel Springer Polska odchodzi Marcin Boroszko, cheif sales officer i członek zarządu firmy. Jego obowiązki jako CSO przejmie Mariusz Wąsiński.

Mariusz WąsińskiArticle

Marcin Boroszko wszedł do zarządu jako CSO Ringier Axel Springer Polska we wrześniu ubiegłego roku. Wcześniej przez dwa lata był prezesem zarządu Media Impact Polska.

Przez czternaście lat był związany z firmą Atmedia, specjalizująca się w pośrednictwie sprzedaży czasu reklamowego w telewizji. W ubiegłym roku firma wznowiła działalność, a Boroszko został członkiem jej zarządu.

- Dziękuję Marcinowi Boroszce za jego znaczący wkład w rozwój firmy i życzę mu powodzenia w realizacji planów zawodowych. Cieszę się, że dzięki zarządzaniu i wysiłkom Marcina firma zyskała wielu utalentowanych ludzi, którzy mogą pełnić wiodące role w organizacji. Jestem przekonany, że wspólnie z Mariuszem Wąsińskim będziemy dalej dynamicznie rozwijać biuro reklamy Ringier Axel Springer Polska - komentuje Mark Dekan, CEO Ringier Axel Springer Polska.

Mariusz Wąsiński CSO w Ringier Axel Springer Polska

Mariusz Wąsiński, nowy chief sales officer przejmuje obowiązki Marcina Boroszki w zakresie zarządzania sprzedażą. Zajmie się zarządzaniem Media Impact, biurem reklamy Ringier Axel Springer Polska

Mariusz Wąsiński z Ringier Axel Springer Polska jest związany od 2005 roku. Przez 14 lat pełnił różnorodne stanowiska kierownicze w firmach Axel Springer Polska, Media Impact i Ringier Axel Springer. Był wiceprezesem i dyrektor sprzedaży Media Impact Polska (biura sprzedaży RASP), gdzie odpowiadał za sprzedaż agencyjną i kluczowych klientów oraz za sprzedaż oferty programmatic.Po fuzji Ringier Axel Springer Polska w 2018 roku został dyrektorem zarządzającym biura reklamy Media Impact.

Od 1 lipca 2019 roku w składzie Zarządu Ringier Axel Springer Polska znajdą się: Mark Dekan, CEO, prezes zarządu Ringier Axel Springer Polska, Aleksander Kutela, wiceprezes zarządu Ringier Axel Springer Polska, Krzysztof Stopa, CFO, członek zarządu oraz Jovan Protic, COO, członek zarządu.

Dołącz do dyskusji: Mariusz Wąsiński za Marcina Boroszkę szefem sprzedaży w Ringier Axel Springer Polska

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mój nick
Gratulacje Max. Szkoda, że nie wchodzisz do zarządu 😣
odpowiedź
User
e
Brawo!!!!!!
odpowiedź
User
Obiektywny
MIP to nie ma szczęścia do szefów :( Może teraz będzie lepiej.
odpowiedź