SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Marlena Huszczak COO w Kantar Insights Polska

Od początku października Marlena Huszczak objęła nowe stanowisko chief operating officera (COO) w Kantar Insights Polska. Przez ostatnie półtora roku odpowiadała za obszar HR grupy Kantar w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Article

Do zadań Huszczak należy koordynowanie zmian w firmach Kantar Insights, które mają pozwolić lepiej realizować strategię, przewidywać sytuację na rynku consultingu oraz wzmacniać pozycję marki Kantar w Polsce. Huszczak będzie wspierać Krzysztofa Kruszewskiego, CEO firmy w Polsce.

- Branża badawcza niewątpliwie jest w punkcie zwrotnym i kontynuowanie działań, tak jak dotychczas, nie przyniesie w przyszłości sukcesu żadnej firmie. Cieszę się że Kantar jest organizacją, która to rozumie i  jest otwarta na zmiany odważnie mierząc się z nowymi wyzwaniami - mówi Marlena Huszczak.

- Niezwykle cieszy mnie, że Marlena zgodziła się objąć zupełnie nowe w Kantar Insights stanowisko. Jej misja polegać będzie na implementacji strategicznych decyzji polskiego oddziału grupy Kantar w nasze codzienne życie. Mądra implementacja strategii, to zadanie niejednokroć trudniejsze niż tej strategii budowa. Wymaga bowiem nie tylko wiedzy i doświadczenia ale i znacznej dozy intuicji. Nie spotkałem kandydata, który lepiej uosabiał by te wszystkie kompetencje niż Marlena - dodaje Krzysztof Kruszewski, CEO Kantar Insights Polska.

Marlena Huszczak przez ostatnie półtora roku zarządzała obszarem HR grupy Kantar w regionie CEE (Central and Eastern Europe).  Jest związana z rynkiem badań od 1998 roku. Zaczynała swoją karierę, jako badacz jakościowy, następnie jako marketing manager i business development director w Pentorze oraz HR director w TNS Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marlena Huszczak COO w Kantar Insights Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl