SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marta Frączek, Agnieszka Klimczak, Kuba Sagan i Maciej Waligóra w zarządzie KTR

Marta Frączek z agencji Saatchi & Saatchi Interactive Solutions, Kuba Sagan z K2, Agnieszka Klimczak z FCB Warsaw oraz Maciej Waligóra z DDB&tribal dołączyli do zarządu Klubu Twórców Reklamy.

Article

Klub Twórców Reklamy postanowił rozszerzyć dotychczasowy skład ośmioosobowego zarządu o kolejnych czterech nowych członków. Są to: Marta Frączek z agencji Saatchi&Saatchi Interactive Solutions, Kuba Sagan z agencji K2, Agnieszka Klimczak z FCB Warsaw i Maciej Waligóra z DDB&tribal.

Nowe osoby dołączą do obecnego zarządu, w skład którego wchodzą: przewodniczący zarządu - Przemek Bogdanowicz (2012 Agency), Kuba Kamiński (Brain), Bartek Rams (Heart&Brain), Wojtek Dagiel (Lvov), Martin Winther (180heatbeats + JUNG V. MATT), Wojtek Mierowski (BNA), Jacek Pawlak (tenpawlak & company) oraz Michał Nowosielski.

- Do grona zarządu chcemy powołać ludzi, którzy odnieśli sukcesy w konkursach, są cenieni na rynku, których talent i wkład w polską reklamę jest znaczący – powiedział Przemek Bogdanowicz przewodniczący zarządu KTR.

Zarząd KTR sprawuje merytoryczny nadzór nad Konkursem KTR oraz Konkursem Young Creatives. Wspólnie z przewodniczącymi kategorii w konkursach jest odpowiedzialny za zmiany w kategoriach oraz ostateczny skład jury.

Dołącz do dyskusji: Marta Frączek, Agnieszka Klimczak, Kuba Sagan i Maciej Waligóra w zarządzie KTR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl