SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marta Herman wydawcą „Wysokich Obcasów”, Paulina Reiter redaktor naczelną tygodnika

Duże zmiany w „Wysokich Obcasach”. Nowym wydawcą magazynów i serwisu pod tą marką będzie Marta Herman. Z kolei nową redaktor naczelną „Wysokich Obcasów” ukazujących się w soboty z „Gazetą Wyborczą” zostanie Paulina Reiter.

Marta Herman, Paulina Reiter Article

Marta Herman jako wydawca od lipca br. odpowiadać będzie zarówno za sobotni dodatek do „Gazety Wyborczej”, miesięcznik „Wysokie Obcasy Extra” oraz za serwis Wysokieobcasy.pl. Jej zdaniem będzie budowa strategii dla wszystkich projektów marki „Wysokie Obcasy” i ich rozwój, wzmacnianie relacji z czytelnikami, a także przygotowanie kompleksowej oferty dla reklamodawców.

Herman poprzednio zajmowała się m.in. obsługą klientów i realizacją projektów specjalnych w New Age Media, opiekowała się kanałem TVN Style w chwili jego tworzenia i debiutu, była też doradcą kluczowych klientów TVN i kanałów tematycznych Grupy ITI. Pracowała też w zespole pism luksusowych Wydawnictwa Bauer oraz grupy Valkea Media, zajmując się pozyskiwaniem i obsługą budżetów reklamowych, stworzyła też miesięcznik „Aktivist Exklusiv”.

Poprzednim wydawcą „Wysokich Obcasów” była Agnieszka Rożewska, która pozostanie w zespole czasopism Agory, pozostając wydawcą „Kuchni”, „Avanti” i „Dziecka”. Będzie też pracować nad nowymi projektami - jednym z nich jest wydany w czerwcu br. magazyn dla młodzieży „Avanteen” (więcej na ten temat).

Nowa redaktor naczelna „Wysokich Obcasów” Paulina Reiter pracuje w redakcji „Wysokich Obcasów" od 13 lat, przez ostatnie pięć pełniła funkcję wicenaczelnej. W przeszłości przez kilka lat współprowadziła program „Mała Czarna" w TV4. Przed rozpoczęciem pracy w „Wysokich Obcasach" była wicenaczelną magazynu „Aktivist".

Zastępcą redaktor naczelnej „Wysokich Obcasów” będzie od lipca br. Monika Tutak-Goll. Jest reporterką, która od kilku lat współpracuje z „Wysokimi Obcasami”. Karierę zaczynała w „Expressie Wieczornym", pracowała też m.in w „Twojej Stolicy", „Super Expressie", redakcji multimedialnej Inforu i Radiu Infor.

Agnieszka Jucewicz-Kwaśniewska, dotychczasowa  redaktor naczelna „Wysokich Obcasów”, pozostaje w zespole pisma i będzie pisać dla tytułu teksty m.in. o psychologii. Skupi się też na pracy nad kolejną książką.

- Stawiamy na „Wysokie Obcasy” i chcemy je rozwijać, stąd kolejne zmiany w naszym zespole - dzięki nim będziemy mogli skupić się na umacnianiu naszej oferty - mówi Jerzy Wójcik, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”, koordynujący projekt „Wysokich Obcasów”.

Z danych ZKDP wynika, że w okresie od stycznia do kwietnia br. średnia sprzedaż ogółem sobotnich wydań „Gazety Wyborczej”, do których dołączone są „Wysokie Obcasy”, wyniosła 206 233 egz. Z kolei w marcu br. sprzedaż ogółem miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” wyniosła 74 730 egz. (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marta Herman wydawcą „Wysokich Obcasów”, Paulina Reiter redaktor naczelną tygodnika

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Krysia
Na początek niech Herman zacznie pisać teksty za te nędzne grosze, które daje się w Agorze niewolnikom na śmieciówkach. Naczelne WO, WOE i oczywiście Ziomecka, która robotę dostała po znajomości, też powinny pracować bez ubezpiecznia zdrowotnego, na własnym komputerze, czekając na wypłatę kilka miesięcy i zmniejszającą się z godziny na godzinę, bo umowy przed rozpoczęciem pracy się nie podpisuje, więc pracuje się jak u katoli- za Bóg zapłać. Jak za takie pieniądze przygotują kilka tekstów, które ktoś będzie chciał kupić, to może do czegoś się nadają, a nie tylko do pogłębiania spadku sprzedaży.
32 15
odpowiedź
User
Zosia
Jak piszesz takie teksty jak komentarze (pod różnymi nickami), to się nie dziwię, że wegetujesz na śmieciiówkach.
17 25
odpowiedź
User
Krysia nie Krysia
Prawda boli? Ilu dziennikarzy z Agory zwolniono? Jaki spadek sprzedaży zanotowano w różnych pismach? A kto dostał etaty i czym na nie zasłużył, wykazał zawodowo poza koneksjami rodzinno- koleżeńskimi? Giełda już was posumowała spadkiem akcji. Największa tragedia, że teraz rządzą W Sieci, Pani Domu i Latkowski, ale to oczywiście winna głupiego społeczeństwa.
16 11
odpowiedź