SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Szpital w Oleśnicy ma nową rzeczniczkę prasową

Grażyna Hachoł została nową rzeczniczką prasową Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy. Przejęła obowiązki Marty Kubiak, która ustąpiła z funkcji w kontrowersyjnych okolicznościach.

Grażyna Hachoł Article

- Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnicy informuje, że z dniem 01.08.2021 r. powołano Rzecznika Prasowego PZS w Oleśnicy, powierzając to stanowisko Pani Grażynie Hachoł. W związku z tym, w sprawach związanych ze szpitalem i jego bieżącą działalnością, prosimy o bezpośredni kontakt z rzecznikiem - czytamy w komunikacie placówki.

Grażyna Hachoł jest radczynią prawną, prowadzącą praktykę we Wrocławiu, jako partner w Kancelarii Hachoł i Partnerzy Spółka Radców Prawnych.

Grażyna Hachoł za Martę Kubiak

Poprzednio oleśnicki szpital w mediach reprezentowała Marta Kubiak. Przypomnijmy, że z funkcji zrezygnowała po głośnym wpisie lekarki Gizeli Jagielskiej. Pracująca w szpitalu w Oleśnicy medyczka na oficjalnym profilu placówki na Instagramie zwróciła uwagę na kwestię otyłości kobiet w ciąży określając je m.in. mianem wielorybów. Zaapelowała, by "jadły dla dwojga a nie za dwoje", bo to "ułatwi życie" medykom. Za swoje słowa nie przeprosiła, nie kryjąc przy tym, że nie rozumie krytyki pod swoim adresem.

- Przyjęta w ostatnich dniach linia komunikacyjna przedstawicieli dyrekcji zbyt mocno rozmija się z moimi osobistymi poglądami na temat właściwych standardów budowania relacji z pacjentkami oraz osobami obserwującymi profile szpitala w mediach społecznościach. Nie byłabym więc w stanie kontynuować tak prowadzonej polityki wizerunkowej PZS w Oleśnicy" - oświadczyła Marta Kubiak, dodając, że "stoi po stronie kobiet".

Dołącz do dyskusji: Szpital w Oleśnicy ma nową rzeczniczkę prasową

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
werty
Czy ta lekarka była sportowczynią?
0 0
odpowiedź