SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marta Rybicka chief commercial officerem w IQS. Odchodzi Michał Rogowski

Marta Rybicka awansowała na stanowisko chief commercial officera w firmie badawczej IQS. Jest także członkiem zarządu firmy. Zastąpiła Michała Rogowskiego, który odchodzi z IQS.

Marta RybickaMarta Rybicka

Rybicka związana jest z IQS od 11 lat. Obecnie, do jej kluczowych obowiązków należy nadzór nad pracą działów badawczych, wspieranie i rozwój kluczowych klientów i  segmentu badań syndykatowych.

- Marta od wielu lat związana jest z IQS  – znakomicie rozumie i czuje firmę. Jest uosobieniem tego, czego zawsze szukam w liderach - determinacji w osiąganiu celów, zaangażowania oraz umiejętności budowania długoterminowych relacji międzyludzkich - komentuje Alina Lempa, prezes zarządu IQS.

Marta Rybicka z wykształcenia jest socjologiem i absolwentką studiów doktoranckich z zakresu zarządzania i finansów. Wcześniej, jako doświadczony menedżer, kierowała ilościowo-jakościowym działem badawczym, nadzorując projekty realizowane dla klientów z różnych branż, głównie z sektora farmaceutycznego, finansowego oraz FMCG.

Od kilku lat zaangażowana jest w wiele autorskich projektów badawczych realizowanych w IQS, m.in. Świat Młodych, Video Love Story czy Game Story. Wspiera działania społeczne poprzez współpracę badawczą IQS z takimi fundacjami i organizacjami jak: "Kwiat Kobiecości" w sprawie świadomości działań profilaktycznych w chorobach onkologicznych, czy „Inspiring Girls Polska", dotyczące aspiracji dziewczynek w Polsce oraz „Share The Care” w obszarze wspierania idei urlopów rodzicielskich dla ojców.

Wcześniej, przez 1,5 roku stanowisko chief commercial officer w IQS, zajmował Michał Rogowski, który odchodzi z firmy.

Dołącz do dyskusji: Marta Rybicka chief commercial officerem w IQS. Odchodzi Michał Rogowski

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
JUZU
Po trupach do celu. Cała Marta. Wykosiła całą konkurencję. Ta firma już dawno zeszła na psy.
odpowiedź