SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marta Wałdoch rzeczniczką City Handlowego, Dorota Szostek-Rustecka przechodzi do Fundacji Kronenberga

Stanowisko rzecznika prasowego i dyrektor ds. komunikacji zewnętrznej Citi Handlowy objęła Marta Wałdoch, która przeszła z działu komunikacji Banku Pekao. Zastąpiła Dorotę Szostek-Rustecką, którą powołano na stanowisko prezesa Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowym.

Article

Marta Wałdoch od 2004 roku była reporterką warszawskiej redakcji Bloomberg News, odpowiedzialną za informacje finansowe dotyczące banków i ubezpieczycieli w Europie Środkowej i Wschodniej. Tam opisywała główne wydarzenia polityczne dotyczące Polski i regionu, w tym wejście naszego kraju do Unii Europejskiej oraz najważniejsze informacje gospodarcze i finansowe. Zajmowała się tematyką rynku dłużnego, polityki pieniężnej, debiutów giełdowych oraz wyników finansowych spółek z GPW. W ostatnim czasie odpowiadała za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną w Banku Pekao.

Dorota Szostek-Rustecka, dotychczasowa dyrektor biura prasowego w departamencie komunikacji korporacyjnej i marketingu, od połowy lutego kieruje pracami zarządu Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy (gdzie działa od czterech lat). Z biurem prasowym związana od 10 lat, w tym przez ostatnie 6 lat pełniąc funkcję rzecznika i odpowiadając za zewnętrzną komunikacją banku oraz strategię komunikacji w mediach społecznościowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marta Wałdoch rzeczniczką City Handlowego, Dorota Szostek-Rustecka przechodzi do Fundacji Kronenberga

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl