SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marta Zielonka z szerszymi kompetencjami w Publicis Groupe

Marta Zielonka, dotychczas programmatic investment managerka w zespole Investment & Trading Publicis Groupe, rozszerza zakres swoich obowiązków o retail media.

Marta Zielonka Article

Zielonka na nowym stanowisku programmatic & retail media investment managerki będzie również odpowiadała za strategie inwestycyjne w mediach retailerów.

- Znaczenie mediów należących do retailerów w wydatkach reklamodawców na świecie błyskawicznie wzrasta. W Polsce ten rynek również rośnie i dlatego wymaga specjalnej uwagi. Połączenie kompetencji digitalowych i programatycznych Marty Zielonki z jej wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu planów i strategii inwestycyjnych dla agencji mediowych, doskonale sprawdzą się również w obszarze retail mediów - mówi Bartosz Sieradzki, investment & trading director w Publicis Groupe.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Marta Zielonka dołączyła do Publicis Groupe w 2009 r. jako interactive media planner buyer w agencji mediowej Zenith. Następnie pracowała w agencji marketingu efektywnościowego Performics, a w kolejnych latach rozwijała karierę w strukturach tradingowych i inwestycyjnych Publicis Groupe. Stanowisko programmatic investment managerki objęła w 2017 r.

Zespół Investment & Trading Publicis Groupe jest częścią blisko 100 osobowego departamentu PMX, którym zarządza Iwona Jaśkiewicz-Kundera, chief investment officer Publicis Groupe Polska. Eksperci PMX tworzą i realizują strategie negocjacyjne i handlowe, budują portfolio własnych produktów mediowych dla agencji i klientów Publicis Groupe (APEX), zajmują się działaniami reklamowymi w modelu programatycznym (PM Precission) oraz realizują bezpośredni zakup kampanii telewizyjnych dla wybranych reklamodawców (BET).

Dołącz do dyskusji: Marta Zielonka z szerszymi kompetencjami w Publicis Groupe

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
miss
nadal manager - dlaczego nie Dyrektor?
0 0
odpowiedź
User
Domy mediowe śmierdzą
nadal manager - dlaczego nie Dyrektor?
może dlatego, że kupuje tylko duże portale i sieci, a średnich wydawców olewa totalnie, a tam jest często jakość
0 1
odpowiedź