SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Martyna Wojciechowska i Ewa Pajor w kampanii Visa

Visa ruszyła z globalną kampanią przed Mistrzostwami Świata Kobiet FIFA 2019 we Francji. W polskiej odsłonie światowej akcji  „One moment can change the game" występują podróżniczka i dziennikarka Martyna Wojciechowska oraz Ewą Pajor - piłkarka grająca w reprezentacji Polski.

Article

Kampania „One moment can change the game" podkreśla inspirujące chwile, które mają miejsce dzięki kobietom.

- Dla kobiecego futbolu to czas przełomu. W tym roku na całym świecie zauważamy rosnącą świadomość pozycji kobiet w społeczeństwie. Bez wątpienia daje się też odczuć wzbierający entuzjazm wobec nadchodzących mistrzostw, o czym mogą świadczyć wyprzedane bilety na mecz otwarcia i finał - powiedziała Lynne Biggar, chief marketing and communications Officer w Visa Inc.

Visa podkreśla rolę kobiet w sporcie i nie tylko

W ramach kampanii przygotowano szereg krótkich filmów inspirowanych prawdziwymi historiami piłkarek. Tematem przewodnim historii są akceptacja i poczucie sprawczości. Doświadczenia tego rodzaju były udziałem wszystkich bohaterek występujących w kampanii, w tym sportsmeneek z Team Visa: Lucy Bronze (Wielka Brytania), Eugenie Le Sommer (Francja), Kim Little (Szkocja), Dzsenifer Maroszan (Niemcy) i Nadia Nadim (Dania). Bohaterką jednego z filmów jest Polka - Ewa Pajor.

Globalna kampania prowadzona jest na 33 rynkach i obejmuje filmy promowane w telewizji, internecie i mediach społecznościowych, a także w prasie i na nośnikach reklamy zewnętrznej.

W ramach polskiej edycji akcji przygotowano spoty wideo, ukazujące w jaki sposób jeden moment może na dobre zmienić zasady gry. Głosu w materiałach użycza Martyna Wojciechowska. Dziennikarka wyjedzie także na mundial do Francji i zrelacjonuje finałowy mecz turnieju.

 

Dodatkowo, Visa w ramach współpracy z portalem Onet zrealizuje konkurs, w którym do wygrania będzie wygrać 5 pakietów wyjazdowych na finał Mistrzostw Świata Kobiet FIFA 2019, który odbędzie się w Lyonie.

Dołącz do dyskusji: Martyna Wojciechowska i Ewa Pajor w kampanii Visa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl