SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marzena German wzmacnia zespół PR Wakacje.pl

Marzena German dołączyła do zespołu departamentu marketingu Wakacje.pl (Grupa Wirtualna Polska), obejmując stanowisko eksperta ds. komunikacji zewnętrznej i obsługi medialnej.

Marzena GermanArticle

German wzmocni zespół public relations Wakacje.pl. Będzie odpowiedzialna za budowanie relacji z dziennikarzami, reprezentowanie spółki w mediach, działania wizerunkowe oraz spójną komunikację marek należących do Wakacje.pl. To nowe stanowisko w grupie i w departamencie marketingu, którym kieruje Katarzyna Walczak.

Marzena German z doświadczeniem w branży turystycznej

Z branżą turystyczną Marzena German jest związana od kilkunastu lat. Od 2009 roku, jako dziennikarka oraz autorka tekstów z zakresu turystyki jako gałęzi gospodarki, współpracuje z mediami branżowymi skierowanymi do pracowników sektora. W swoich artykułach komentuje bieżące wydarzenia nie tylko na rynku polskim, ale też światowym, opisuje trendy, a także przeprowadza wywiady z przedstawicielami przedsiębiorstw turystycznych, lotniczych, hotelarskich czy politykami różnego szczebla.

Marzena German doświadczenie w turystyce zdobywała współpracując z biurami podróży, w których zajmowała się obszarami marketingu i PR.

Dołącz do dyskusji: Marzena German wzmacnia zespół PR Wakacje.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl