SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wieloletnia redaktorka naczelna wiadomości Onetu przeszła do Gazeta.pl

Marzena Suchan, w przeszłości m.in. redaktorka naczelna serwisów informacyjnych w Onecie, dołączyła do redakcji portalu Gazeta.pl (Agora) - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Pełni rolę dyrektorki projektów kontentowych. Suchan w ostatnich latach pracowała też w Wirtualnej Polsce i Interii.

Marzena SuchanArticle

- Marzena Suchan współpracuje z Gazeta.pl od marca br. W nowej roli wspiera koncepcyjnie i procesowo kluczowe projekty rozwojowe w redakcjach Gazeta.pl. Portal chce rozwijać jakość treści w kluczowych obszarach takich, jak ekologia czy równość społeczna przy jednoczesnej dbałości o dalszy wzrost zasięgowy. Nowa rola Marzeny Suchan jest tu istotnym wzmocnieniem. To nowa funkcja w strukturze organizacyjnej Gazeta.pl - informuje Wirtualnemedia.pl Nina Graboś, dyrektor komunikacji korporacyjnej Agory.

Marzena Suchan pracowała w WP, Interia.pl i Onet.pl

Poprzednio przez rok Marzena Suchan pracowała w Wirtualnej Polsce jako szefowa strony głównej, a potem druga zastępczyni redaktora naczelnego i szefowa wiadomości WP. Przedtem przez ponad roku była dyrektorką serwisów informacyjnych w Grupie Interia.pl.

Wcześniej przez 18 lat Suchan pracowała w Grupie Onet. Pełniła funkcje m.in. wydawczyni serwisów regionalnych Onetu, redaktorki prowadzącej w serwisie Wiadomości, a potem przez sześć lat redaktorki naczelnej serwisów informacyjnych Onetu. Współprowadziła cykl wywiadów „Ustalmy jedno”. Suchan była też związana z Radiem Kraków oraz prowadziła zajęcia dotyczące mediów elektronicznych w SWPS.

Jak wynika z badania Mediapanel, strona główna Gazeta.pl w lutym br. miała 4,04 mln użytkowników, natomiast cały portal zanotował 13,18 mln użytkowników, 43,89 proc. zasięgu oraz 30 minut i 11 sekund średniego czasu korzystania przez odwiedzającego.

W czwartym kwartale ub.r. grupa kapitałowa Agora przy wzroście przychodów o 56,7 proc. do 351,7 mln zł osiągnęła 24,2 mln zł zysku netto, to jej pierwszy kwartalny zysk netto od dwóch lat. Całoroczna strata netto holdingu zmalała ze 130,2 do 46,6 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Wieloletnia redaktorka naczelna wiadomości Onetu przeszła do Gazeta.pl

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pozdrawiam
Gratulacje i powodzenia!
odpowiedź
User
Razik
Duży zjazd w karierze...
odpowiedź
User
Tak
To już ma obchód po wszystkich portalach.
odpowiedź