SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w zarządzie producenta „Rolnik szuka żony”, „Na Wspólnej” i „Mask Singer”

Nowym prezesem firmy FremantleMedia Polska produkującej seriale i programy telewizyjne została Daniela Matei. Do zarządu dołączył też Stuart Jackson, natomiast ze stanowiskiem prezesa pożegnał się Andrew Bott.

Daniela Matei, prezes FremantleMedia PolskaArticle

Daniela Matei w zarządzie FremantleMedia Polska jest od jesieni 2015 roku. W koncernie FremantleMedia od 12 lat jest szefową w regionie Skandynawii, Europy Środkowo-Wschodniej i Bałkanów. Wcześniej pracowała m.in. jako CEO w Creative Vision Internatioanl.

Z kolei Stuart Jackson z FremantleMedia jest związany od jesieni 2015 roku. Kolejno pełnił funkcje kontrolera ds. inwestycji i projektów, dyrektora finansowego projektów fabularnych i specjalnych oraz dyrektora finansowego w regionach Azji, Skandynawii, Europy Środkowo-Wschodniej i Bałkanów.

Wcześniej pracował już w FremantleMedia w latach 2006-2013. Ponadto był związany z firmami Brakes i Banijay International.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Poprzednio prezesem FremantleMedia Polska był Andrew Bott, pełnił tę funkcję od połowy 2016 roku. We władzach spółki pozostaje Małgorzata Ćwil, jest członkinią zarządu od 2018 roku.

FremantleMedia Polska zajmuje się produkcją seriali i programów telewizyjnych, od lat realizuje m.in. „Rolnik szuka żony”, „Na Wspólnej”, „Mam talent”,

W 2020 roku zanotowała spadek przychodów o 4,2 proc. do 37,5 mln zł, a jego wynik netto poszedł w dół z 279,2 tys. zł zysku do 339 tys. zł straty. Tłumaczyła, że obostrzenia epidemiczne przełożyły się na wzrost kosztów produkcji. W elektronicznym KRS nie ma jeszcze sprawozdania finansowego spółki za ub.r.

Obecnie FremantleMedia Polska produkuje też show „Mask Singer” emitowany w TVN. Jego kolejna edycja jest zapowiadana na wiosnę 2023 roku, natomiast jesienią stacja ma pokazać nową odsłonę „Mam talent!”.

Dołącz do dyskusji: Zmiany w zarządzie producenta „Rolnik szuka żony”, „Na Wspólnej” i „Mask Singer”

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Worton
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się. Dla Kasi przysięga małżeńska jest najważniejsza i nigdy nie zdradziłaby męża.
odpowiedź
User
Grzesiok
Na Wspólnej to ciągle zmiany muszą być.... nowa czołówka
odpowiedź