SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Maspex Wadowice reklamuje dwie marki soków

Firma Maspex Wadowice rozpoczęła kampanie telewizyjną dwóch marek Tymbark Owoce Świata (Pitahaya) oraz Soki i napoje Caprio

Kampanie przygotowała agencja Euro RSCG New Europe. Planowanie i kupno mediów: Initiative Media.

Nowy film promujący czarny sok z owoców meksykańskiego kaktusa Pitahaya - kolejny produkt Tymbarku z serii Owoce świata - kładzie największy nacisk na egzotykę i pochodzenie soku, ale także podkreśla oryginalną, czarną barwę samego napoju.
W filmie widzimy pełną charakterystycznych kaktusów meksykańską prerię i słyszymy głos Meksykanina proszącego o pitahayę. W odpowiedzi jeden z trzech rewolwerowych strzałów przebija kaktusa, uwalniając z niego czarny sok.
Egzotyka soku podkreślana jest także scenografią i muzyką. Dzięki wykorzystaniu tematu muzycznego z piosenki Skaldów zapewnia czytelne połączenie z głównymi wartościami marki Tymbark.

Głównym celem reklamy jest poinformowanie o nowym smaku z linii Tymbark Owoce Świata i zaintrygowanie konsumenta nowym produktem.

Pierwszoplanowa grupa docelowa to osoby obu płci w wieku 17-25 lat, mieszkańcy średnich i większych miast, głównie uczniowie i studenci. Reprezentują hedonistyczną postawę wobec życia, cenią szczęście, przyjemność, wolność. Mają dużo wolnego czasu, lubią spotkania z przyjaciółmi, aktywność fizyczną, chodzą do kina i na koncerty. Drugoplanowa grupa docelowa to głównie kobiety, mieszkające w średnich i dużych miastach. Kobiety te są aktywne zawodowo, dbają o zdrowie, aktywnie spędzają wolny czas.

Media wykorzystane w kampanii to TVP, Polsat i TVN

Druga kampania dotyczy Caprio. Jej celem jest wzrost świadomości marki. Budowanie emocjonalnej więzi z konsumentem poprzez kreowanie rodzinnego wizerunku marki.

Kobiety, posiadające rodziny, mają duży krąg krewnych i znajomych, z którymi często spotykają się w zaciszu domowym.

Media wykorzystane w kampanii to TVP, Polsat i TV4
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maspex Wadowice reklamuje dwie marki soków

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl