SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Koniec współpracy Mastercard Off Camera z TVN. Nowym partnerem Grupa Polsat Plus

Media TVN Warner Bros. Discovery nie będą już patronami medialnymi Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard Off Camera. Patronem medialnym tegorocznej edycji wydarzenia została Grupa Polsat Plus, w związku z czym Polsat będzie wyłącznym partnerem telewizyjnym. 

Article

Przez wiele lat partnerami medialnymi festiwalu były stacje TVN i TVN24, które pokazywały relacje z festiwalowych wydarzeń. Z kolei należący do TVN Warner Bros. Discovery serwis Player.pl był sponsorem tytularnym sekcji serialowej SerialCon, pojawiały się też w nim filmy konkursowe czy relacje z festiwalowych wydarzeń

W tym roku współpraca ta nie będzie kontynuowana. Organizator festiwalu zdecydował się postawić na konkurencyjną Grupę Polsat Plus. Od stycznia br. dyrektorem programowym Telewizji Polsat jest Edward Miszczak, wcześniej przez 25 lat szef programowy TVN.

- Fakt, że do grona naszych medialnych przyjaciół dołącza Grupa Polsat Plus daje nam możliwość dotarcia do nowej grupy odbiorców, na czym niezwykle nam zależy. Zróżnicowane portfolio marek Polsat i Interia jest naprawdę imponujące – twierdzi Szymon Miszczak, dyrektor festiwalu.

- Współpraca przy Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard Off Camera wpisuje się w strategię rozwoju marek Grupy Polsat Plus. Festiwal stanowi idealną przestrzeń dla prezentacji jakościowego, multimedialnego kontentu, którego twórcą jest Telewizja Polsat, serwis streamingowy Polsat Box Go i portal Interia. Dzięki obecności na Festiwalu, mamy tez możliwość zrealizowania wielu ekskluzywnych materiałów z udziałem wybitnych twórców kina. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że znaleźliśmy się w gronie partnerów Mastercard Off  Camera jako patron medialny – mówi Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, członek zarządu Telewizji Polsat, dyrektor komunikacji marketingowej Grupy Polsat Plus.

- Co istotne, Mastercard Off Camera niezwykle skrupulatnie podchodzi do wyboru swoich patronów medialnych. Każdy z naszych patronów otrzymuję tzw. exclusive w danej kategorii w zależności od kanału dystrybucji oraz cyklu wydawniczego. Portal Interia.pl jest naszym wyłącznym portalem horyzontalnym, zaś Polsat wyłącznym partnerem telewizyjnym - tłumaczy Michał Zalewski, rzecznik Festiwalu Mastercard Off Camera.

Jak poinformował nas Zalewski, w programie festiwalu pozostanie sekcja serialowa, ale już nie pod marką Player SerialCon.

Plus i Netia w przeszłości sponsorami tytularnymi Off Camery

W przeszłości marki należące dziś do Grupy Polsat Plus były sponsorami tytularnymi festiwalu. Impreza pod nazwą Plus Off Camera odbywała się w latach 2008-2014, a w pod nazwą Netia Off Camera - w latach 

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard Off Camera odbędzie się w dniach 27 kwietnia – 8 maja. Do Krakowa ponownie zjadą gwiazdy kina niezależnego oraz cenieni twórcy i twórczynie z całego świata. W czasie 10 dni pokazanych zostanie ponad 90 tytułów podczas blisko 200 seansów – zarówno w kinach studyjnych i niesieciowych, jak i w plenerze m.in. na miejskich placach, a także w przestrzeniach Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. W programie także projekcje najlepszych seriali oraz pokazy specjalne. 

Dołącz do dyskusji: Koniec współpracy Mastercard Off Camera z TVN. Nowym partnerem Grupa Polsat Plus

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nono
Czyżby nazwisko Miszczak - czy to ojciec czy syn - było tu kluczowe?
odpowiedź
User
Mikołaj
Festiwal zawsze bardzo skrupulatnie podchodził do wyboru sponsorów - jak ojciec szefa festiwalu zmienił stację to i odpowiednio xmienil się spondor festiwalu. Wielka mi skrupulatność
odpowiedź
User
Abc
Co pokazuje, że TVN przez lata pompował prywatną imprezę Miszczaka.
odpowiedź