SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Mastermind Media i United Titans chcą promować Muzeum Historii Żydów Polskich

Agencje Mastermind Media i United Titans są zainteresowane zaplanowaniem i przeprowadzeniem dla Muzeum Historii Żydów Polskich kampanii portali Wirtualny Sztetl i Polscy Sprawiedliwi.

Kampania promująca portale Wirtualny Sztetl i Polscy Sprawiedliwi ma być przeprowadzona z wykorzystaniem Google Adwords. Muzeum przeznaczy na nią niecałe 69,5 tys. zł.

Działania mają być zrealizowane od 21 września do 15 grudnia br. Będą skierowane do użytkowników polskich i zagranicznych, zainteresowanych tematyką historii Żydów polskich i tematyką Holocaustu. Efektem kampanii ma być osiągnięcie 70 tys. sesji na stronie sztelt.org.pl i 7,5 tys. zł na stronie sprawiedliwi.org.pl.

Oferty w przetargu Muzeum Historii Żydów Polskich złożyły dwie agencje: Mastermind Media z ceną 65 575 zł i United Titans z ceną 31 tys. zł.

Muzeum nie podaje terminu rozstrzygnięcia przetargu.

Dołącz do dyskusji: Mastermind Media i United Titans chcą promować Muzeum Historii Żydów Polskich

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl