SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Mastermind Media i White Octopus ze zleceniem MEN na 2,38 mln zł

Konsorcjum agencji Mastermind Media i White Octopus wygrało przetarg Ministerstwa Edukacji Narodowej na działania informacyjno-promocyjne o szerokim zasięgu dotyczącym kształcenia zawodowego, ogólnego oraz uczenia się przez całe życie - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.comArticle

W przetargu, oprócz Mastermind Media i White Octopus oferty złożyły też: agencja Tarraya oraz konsorcjum agencji ClickAd Interactive i dsk.

Zaplanowane przez MEN działania będą realizowane przez 8 tygodni od momentu zawarcia umowy, a resort przeznaczy na nie 2,38 mln zł.

Celem zaplanowanych działań jest budowanie wizerunku nowoczesnych, powszechnie dostępnych oraz bezpłatnych  e-materiałów dydaktycznych do kształcenia ogólnego oraz dla przedmiotów zawodowych , budowanie wizerunku Lokalnych Ośrodków Wiedzy i Edukacji jako lokalnych centrów animowania pozaformalnej edukacji dorosłych, aktywizujących dorosłych i społeczności lokalne na rzecz rozwoju umiejętności stanowiących podstawę dla uczenia się przez całe życie, a także pozwalających na kontynuację edukacji na różnych poziomach i w różnych dziedzinach, potrzebnych do poruszania się na rynku pracy, rozwoju wspólnot i rozwoju osobistego itp. Kampania ma spowodować wzrost świadomości społecznej na temat celów i zadań realizowanych przez projekty epodreczniki.pl i LOWE, zbudować świadomość oraz korzyści z użytkowania strony epodreczniki.pl wśród dzieci i młodzieży szkolnej, rodziców oraz nauczycieli i doprowadzić do wzrostu liczby osób korzystających ze strony epodreczniki.pl.

Kampania będzie obejmować aktywności w internecie, działania influencera, content marketing, spoty w radiu itp.

Wybrane agencje odpowiadają m.in. za opracowanie szczegółowego harmonogramu realizacji działań promocyjno- informacyjnych, opracowanie strategii medialnej i komunikacyjnej, opracowanie kreacji z wykorzystaniem np. rysunków, zdjęć, materiałów wideo, kreacji graficznych i innych niezbędnych materiałów do przeprowadzenia kampanii. Zajmą się też zakupem mediów do kampanii.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mastermind Media i White Octopus ze zleceniem MEN na 2,38 mln zł

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl