SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Mateusz Konwerski z awansem w LoveBrands Group

Mateusz Konwerski został awansowany w LoveBrands Medical (LoveBrands Group) z dotychczasowego stanowiska communications consultanta na senior communications consultanta.

Mateusz KonwerskiArticle

Dział medyczny LoveBrands Medical będący elementem struktury LoveBrands Group specjalizuje się w komunikacji dla firm i marek z obszaru farmacji i life science.

Mateusz Konwerski, który od listopada 2022 r. obejmuje stanowisko senior communications consultanta, odpowiadać będzie za kluczowych klientów agencji, których potrzeby komunikacyjne wymagają znajomości branży ochrony zdrowia i specyfiki komunikacji dla firm i marek z obszaru farmacji i life science.

Mateusz Konwerski specjalizuje się w budowaniu kompleksowych, zintegrowanych kampanii społeczno-edukacyjnych w obszarze ochrony zdrowia. Odpowiadał m.in. za kampanie realizowane w mediach tradycyjnych oraz społecznościowych dla takich klientów jak AstraZeneca, Gedeon Richter, American Heart of Poland, GlaxoSmithKline, L'Oréal, czy Abbvie. Wspierał również działania Ruchu 2000 Powodów na rzecz pacjentów z mukowiscydozą.

Ostatnio zaangażowany w autorski projekt pro bono LoveBrands Group „Nasza w tym głowa”, na rzecz zdrowia psychicznego pracowników.

Dołącz do dyskusji: Mateusz Konwerski z awansem w LoveBrands Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl