SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Mathieu Deloly dyrektorem generalnym CEE w TIER Mobility

Mathieu Deloly awansuje z pozycji dyrektora generalnego TIER Mobility Poland na stanowisko dyrektora generalnego Europy Środkowo-Wschodniej w firmie. To nowo utworzone stanowisko, które ma umożliwić efektywniejszą koordynację działań w tym regionie.

Article

Mathieu Deloly współpracę z TIER rozpoczął w 2021 roku i dotychczas sprawował funkcję dyrektora generalnego w Polsce. Do jego zadań na nowym stanowisku należy zarządzanie ponad dwustuosobowym zespołem oraz rozszerzanie zasięgu działania TIER na kolejne kraje i miasta regionu. Jest również odpowiedzialny za bliską współpracę z miastami oraz oferowanie im jak najbardziej dopasowanej do ich potrzeb usługi neutralnego klimatycznie transportu.

Mathieu Deloly posiada szerokie doświadczenie zarządzania obszarem nie tylko e-hulajnóg, lecz także innych form współdzielonej mikromobilności, takich jak rowery oraz rowery elektryczne. W swojej karierze pracował m.in. dla firmy Bird  – operatora e-hulajnóg oraz BikeU, dostawcy publicznych programów rowerowych, dzięki czemu dobrze poznał sektor mikromobilności miejskiej.

- TIER Mobility stoi na czele rewolucji zrównoważonego transportu. Kieruje nami misja, dzięki czemu mam duże poczucie satysfakcji z osiąganych przez nas celów. TIER daje mi możliwość wykorzystywania mojego doświadczenia do realnej zmiany mobilności i ograniczania jej negatywnego oddziaływania na środowisko. Wierzę, że to właśnie mikromobilność ma moc przekształcania otoczenia. Dlatego tak ważne jest efektywne łączenie jej z systemem komunikacji publicznej, a moim osobistym celem jest ścisła współpraca i budowanie partnerskich relacji z samorządami miast- mówi Mathieu Deloly.
 

Dołącz do dyskusji: Mathieu Deloly dyrektorem generalnym CEE w TIER Mobility

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl