SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Matylda Gruman sekretarzem redakcji „M jak mieszkanie”, 200. wydanie z raportem o wnętrzach

W sprzedaży ukazało się jubileuszowe 200. wydanie miesięcznika „M jak mieszkanie” (ZPR Media) ze specjalnym raportem o urządzaniu wnętrz. Matylda Gruman awansowała na stanowisko sekretarza redakcji pisma.

Article

Matylda Gruman, dotychczasowa redaktor magazynu „M jak mieszkanie”, awansowała na stanowisko sekretarza redakcji. Gruman z pismem związana jest od 2011 roku. Do zespołu dołączyła Zofia Malicka, która objęła stanowisko redaktora. Wcześniej Malicka była zastępcą redaktora naczelnego miesięcznika „Czas na Wnętrze”.

Z okazji 200. numeru redakcja miesięcznika „M jak mieszkanie” powołała projekt „Wnętrze 2.0”, który pokazuje zmiany zachodzące we wnętrzach mieszkalnych. Projekt będzie kontynuowany w numerze specjalnym miesięcznika „Trendy - M jak mieszkanie poleca”, który ukaże się 27 września.

- Od 200 numerów radzimy, inspirujemy, pomagamy wybierać, kupować i planować mieszkanie. „M jak mieszkanie” to nowoczesność, najnowsze trendy i pozytywna energia. Z dumą obserwujemy rozwój kompetencji Polaków w dziedzinie urządzania. Czytelnicy w coraz większym stopniu stają się naszymi partnerami, dzięki bezpośrednim relacjom zyskujemy wiedzę o ich zmieniających się potrzebach - mówi Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, redaktor naczelna „M jak mieszkanie”.

Wrześniowe wydanie „M jak mieszkanie” kosztuje 4,99 zł. Wydawca nie podaje wielkości nakładu pisma.

Sprzedaż jubileuszowego numeru „M jak mieszkania” wspiera kampania promocyjna obejmująca telewizję (Fokus TV, Eska TV, Polo TV, VOX Music TV), radio (Radio Eska, Radio Wawa, Radio Kolor) oraz internet (Westwing.pl i serwisy należące do Grupy ZPR Media). Działania promocyjne zaplanował i zrealizował dział marketingu wnętrza ZPR Media SA.

Z danych ZKDP wynika, że w kwietniu br. sprzedaż ogółem „M jak mieszkanie” wyniosła 45 350 egz.


 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Matylda Gruman sekretarzem redakcji „M jak mieszkanie”, 200. wydanie z raportem o wnętrzach

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl