SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

mBank mobile umożliwia zmianę taryfy na 19 gr

Wirtualny operator mBank mobile udostępnił abonentom nowe rozwiązanie w ramach usługi pozwalającej na zmianę taryfy. Mogą oni przechodzić z warunków standardowych na promocyjne, płacąc 19 gr za minutę połączenia.

mBank mobile umożliwia zmianę taryfy na 19 gr

mBank mobile wprowadził możliwość zamiany taryfy standardowej, w której wysokość opłaty za minutę połączenia do wszystkich sieci wynosi 27 gr, na promocyjną taryfę z opłatą obniżoną do 19 gr za minutę połączenia.

Dotychczas abonenci operatora mogli dokonać wyłącznie jednej zmiany taryfy z warunków promocyjnych na warunki standardowe, a ich decyzja o wyborze odpowiedniej taryfy była ostateczna. Teraz możliwe jest dokonanie dowolnej liczby zmian, zarówno z warunków standardowych na promocyjne, jak i z promocyjnych na standardowe.

Klienci mBank mobile mogą dokonać zmiany poprzez wybranie na klawiaturze telefonu kodu *147*55#. Koszt zmiany taryfy standardowej na promocyjną wynosi 10 zł. Usługa jest bezpłatna w przypadku dokonania zmiany z taryfy promocyjnej na standardową.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: mBank mobile umożliwia zmianę taryfy na 19 gr

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Semnom
Dobra stawka, chyba najniższa na rynku, chociaż w Erze i Heyah po podwójnym doładowaniu koszt za minutę rozmowy wynosi 15 groszy.
odpowiedź
User
gosc
Dziwna sprawa z tymi 19 gr. Niby po każdej rozmowie przychodzi SMS z czasem trwania i kosztami ostatniego połączenia. Po przeliczeniu faktycznie zgadza sie jest 19gr. Ale coś mnie podkusiło i zainstalowałem sobie program w komórce zliczający wydzwonione minuty i kwotę do zapłaty (dziennie, tygodniowo, miesięcznie itp.) - tak na wszelki wypadek bo coś mi nie grało z ilością minut, które niby wydzwaniam. Doładowałem tel. za 30 zł i po 30 dniach okazało się, że: wydzwonionych jest 97 min za 30 zł (na koncie 0,- zł) = 31 grosz za minutę ! Albo ten program jest coś nie taki albo coś jest nie ten teges ... (sms = 5 szt, internet = 15,1 mb)
odpowiedź