SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

mBank współczuje

16 kwietna br. ruszyła kampania reklamowa 'Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych' mBanku.

Celem kampanii jest przekonanie osób inwestujących w fundusze inwestycyjne do skorzystania z oferty mBanku oraz budowa wizerunku Banku.

Kampania skierowana jest przede wszystkim do osób posiadających doświadczenie w inwestowaniu. W nietypowy sposób pokazuje zalety lokowania środków w jednostki funduszy poprzez Supermarket Funduszy Inwestycyjnych w mBanku.

- Reklama w formie nekrologu ma za zadanie wzbudzić zainteresowanie, przyciągnąć uwagę odbiorców, wyróżnić się. Chcieliśmy w przewrotny sposób wyeksponować korzyści, jakie daje inwestowanie poprzez Supermarket Funduszy Inwestycyjnych - mówi Ewelina Sadowska-Pilc, Naczelnik Wydziału Komunikacji i Zarządzania Marką mBanku. Z pewnością w pierwszej chwili forma reklamy może budzić kontrowersje, a nawet szok. Jednak jej treść nie pozostawia wątpliwości co do charakteru przekazu. Pokazujemy prostotę inwestowania oraz atrakcyjność oferty mBanku, z której może skorzystać każdy. W mBanku cała zainwestowana kwota pracuje na zysk Klienta, podczas gdy konkurencja już na starcie pomniejsza kapitał nawet o 4%, pobierając opłatę dystrybucyjną za nabycie jednostek uczestnictwa. W Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych mBanku Klient zarabia bez prowizji niezależnie od zainwestowanej kwoty i wybranego funduszu.

Kampania reklamowa będzie widoczna w prasie i Internecie. Pojawi się m.in. w dziennikach: Rzeczpospolita, Parkiet, Puls Biznesu, Gazeta Wyborcza, Gazeta Prawna; w magazynach: Forbes, Manager Magazin, HBR oraz tygodnikach opinii: Polityka, Newsweek, Wprost, Wysokie Obcasy, Przekrój. Mediaplan internetowy skoncentrowany jest na witrynach dedykowanych inwestorom m.in.: Parkiet.com, GPW.com.pl, Fundi.pl. Kampania obejmie również mKioski i Centra Finansow mBanku.

Kampania potrwa do końca maja.

Kreację prasową oraz internetową przygotowała agencja Czteryczwarte. Planowaniem mediów zajmował się dom mediowy Vizeum Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: mBank współczuje

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl