SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

McCann otwiera dodatkowe biuro tylko dla zaszczepionych przeciw Covid-19

Grupa agencji McCann Poland od września udostępnia swoim pracownikom przestrzeń co-workingową - warunkiem wstępu jest posiadanie certyfikatu szczepienia przeciw Covid-19.

Przestrzeń co-workingowa McCann Poland przy ul. Hożej w Warszawie Article

Przestrzeń do pracy grupy McCann Poland działa w warszawskim biurowcu przy ulicy Hożej 51. Jak wyjaśnia nam Wojciech Borowski, Group CEO McCann Poland, pracownicy mają wybór - mogą pracować z siedziby firmy przy ulicy Cybernetyki 19 lub zdalnie.

- Przy ulicy Hożej 51 z początkiem września została udostępniona Wszystkim naszym pracownikom z grupy agencji należących do McCann Poland, którzy zadeklarowali posiadanie certyfikatu szczepienia przeciwko COVID-19. To wynik rozmów z pracownikami i chęć zapewnienia im maksymalnie bezpiecznego środowiska pracy w tym wyjątkowym czasie - mówi nam Wojciech Borowski.

- Jesteśmy zgranym zespołem rozmawiającym otwarcie o swoich potrzebach. Informacje oparliśmy na oddolnej inicjatywnie naszych pracowników jako zasygnalizowaną potrzebę zaspokojenia ich bezpieczeństwa i to oni zainicjowali pomysł, który przekuliśmy w efekt końcowy jakim jest przestrzeń Co-Workingowa na Hożej. Wśród naszych pracowników jest bardzo wysoki wskaźnik zaszczepienia i odpowiedzialności za innych. Ze względu na obowiązuje przepisy nie mogliśmy zobligować naszych pracowników do upublicznienia danych wrażliwych. Ci pracownicy, którzy dobrowolnie przekazali nam informację o szczepieniu uzyskują indywidualny dostęp do przestrzeni nowego co-workingowego biura - wyjaśnia portalowi Wirualnemedia.pl Wojciech Borowski.  

Menadżer dodaje, że taka decyzja, podyktowana bezpieczeństwem pracowników, spotkała się z  "dużą dozą wyrozumiałości i dojrzałości" w zespole.

Biuro McCann Poland dla szczepionych

- Biuro jest przestrzenią otwartą, mogą pojawiać się w niej osób ze wszystkich agencji z grupy McCann Poland. Służy ona do pracy koncepcyjnej i projektowej. Mocno wierzymy, że takie rozwiązanie nie tylko ułatwi naszym pracownikom pracę w trybie hybrydowym, ale też wpłynie na większą efektywność pracy naszych zespołów, co zawsze przekłada się na jeszcze lepszy końcowy produkt, który wychodzi z agencji. Lokalizacja w centrum ma też wielką zaletę pozytywnych bodźców z okolicy i oferty, którą oferuje samo serce Warszawy.  Jest to czynnik w szczególności istotny dla naszych młodszych oraz pracujących koncepcyjnie ludzi - tłumaczy w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Group CEO McCann Poland.

Dalej Wojciech Borowski mówi: - Przeprowadziliśmy wśród naszych pracowników ankiety dotyczące optymalnej lokalizacji biura, jak i oczekiwań wobec jego zalet funkcjonalnych. Okazało się, że optymalnym rozwiązaniem jest zaproponowanie im dwóch biur, które są poniekąd z dwóch różnych światów. Wedle naszej wiedzy jesteśmy jedyną agencją w Polsce, która zdecydowała się na takie rozwiązanie.

W skład McCann Poland wchodzą agencja reklamowa McCann, zajmująca się PR-em Weber Shandwick, specjalizujący się w produkcji reklam Craft oraz Momentum.

Dołącz do dyskusji: McCann otwiera dodatkowe biuro tylko dla zaszczepionych przeciw Covid-19

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Hahahha
Logiczne fikołki zaczynają się w kapitałowych kolebkach tej paranoi... Czy dobrze rozumiem, że McCann oddziela osoby zaszczepione od niezaszczepionych BO:
chce chronić zaszczepionych przed niezaszczepionymi??? :O
To jakieś foliarskie teorie przecież. Sugerują, że szczepionka nie działa?! Płaskoziemcy!
Tym samym mają czelność sugerować, że 80% zespołu, naszprycowanego zespołu, trzeba chronić w jakimś oddzielnym coworku bo nie daj Boże zarażą się od niezaszczepionego a między sobą nic nie przeniosą?
odpowiedź
User
Lancia Delta
A to chyba niezgodny z prawem i wbrew logice taki aparhaid sanitarny jest? Owocowe czwartki i najnizsza krajowa zostaja ?
odpowiedź
User
delikwent
dramat, to idzie w zla strone. Chory pomysl.
odpowiedź