SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

McDonald's oddaje hołd dzieciom zamkniętym w domach

McDonald;s w Belgii rozpoczął kampanię będącą hołdem dla dzieci, które z powodu pandemii zostały "uwięzione" w domach. Autorem kampanii jest agencja TBWA Bruksela.

Dzieci w Belgii, które mocno ucierpiały na skutek pandemii Covid-19, przeżywają trudny okres. Ze względu na blokadę nie mają wielu miejsc, do których mogą się udać. Mogą zapomnieć o nocowaniu lub zabawie w domach znajomych, a wizyty u dziadków są wykluczone. Baseny, parki rozrywki, ogrody zoologiczne, kina i restauracje są zamknięte.

Jedną z niewielu przyjemności, jakie im zapewniono, jest przejażdżka do McDrive w McDonald's, ponieważ - podobnie jak w Polsce - odbieranie posiłków przygotowywanych na wynos jest nadal dozwolone.

McDonald's w Belgii postanowił złożyć hołd wszystkim tym dzieciom, które od miesięcy wypatrują przez okno w poszukiwaniu przebłysku nadziei, że ten trudny czas wkrótce się skończy.

Agencja reklamowa TBWA Bruksela sprytnie podsumowała to uczucie na jednym zdjęciu, z pomocą belgijskiego fotografa Jefa Boesa. Trafnie uchwycił on spojrzenie dzieci w samochodzie, a okno auta odbija słynne na całym świecie złote łuki logo McDonald's. Obrazy są tak wyraziste, że do przekazania wiadomości nie był potrzebny żaden tekst ani podpis.

Kampania jest prowadzona na plakatach, w prasie i na portalach społecznościowych.

Dołącz do dyskusji: McDonald's oddaje hołd dzieciom zamkniętym w domach

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dffdf
Pracuj przez 2-3 godziny w wolnym czasie i co tydzień zarabiaj 1300 $ na swoim koncie bankowym ... Więcej informacji znajdziesz na następującej stronie .......𝙬𝙤𝙧𝙠𝙧𝙚𝙫𝙞𝙚𝙬𝙨10.𝙘𝙤𝙢
odpowiedź
User
ghgg
W zeszły piątek dostałem 28755 $ na podstawie tego, że jestem bezrobotny, muszę zachować egzamin, dlatego ciężko pracowałem tydzień temu i zarobiłem 19500 $. Daję moim kumplom i towarzyszom na wykonanie tej pracy, musisz wiedzieć, ile zarobiłem dolarów tydzień temu plz przestudiuj tę stronę, aby wziąć dodatkowe realia.....

𝓌ℴ𝓇𝓀𝓇ℯ𝓋𝒾ℯ𝓌𝓈10.𝒸ℴ𝓂
odpowiedź
User
aha
Mcdonald oddaje hołd dzieciom... co za Himalaje hipokryzji. Jeszcze niech hołd odda Coca Cola. A na koniec producent wódki niech pomodli się za alkoholików.
odpowiedź