SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

McDonald's z Robertem Korzeniowskim

Sieć restauracji McDonald's rozpoczęła nową inicjatywę pod nazwą 'Go Active!, na która składa się szereg działań i akcji, których celem jest zachęcenie wszystkich do większej aktywności ruchowej

Firma McDonald's poinformowała wczoraj o podpisaniu umowy z Robertem Korzeniowskim, trzykrotnym zdobywcą złotego medalu olimpijskiego i Mistrzem Świata w chodzie sportowym. Decyzja o współpracy na poziomie światowym z gwiazdą polskiego sportu jest ważnym elementem nowego programu korporacji McDonald's promującego aktywny styl życia. Na nową inicjatywę pod nazwą Go Active!™ składa się szereg działań i akcji, których wspólnym celem będzie zachęcenie wszystkich do większej aktywności ruchowej. W ramach Go Active!™ organizowane będą w różnych krajach liczne imprezy sportowe dla lokalnych społeczności. McDonald's stworzył we współpracy z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim nowoczesną stronę internetową www.goactive.com. Strona ta zachęca do aktywności fizycznej dostarczając nie tylko wielu użytecznych informacji, ale także bezpłatny program "wirtualnego trenera" do wykorzystania w ćwiczeniach fitness.

Robert Korzeniowski będzie współpracował z McDonald's nad stworzeniem praktycznych zaleceń promujących aktywny styl życia. Porady te pojawią się na ww. stronie internetowej.

Podpisując umowę z korporacją McDonald's Robert Korzeniowski dołącza do zespołu Go Active!™, w którym znajdują się światowej sławy olimpijczycy współpracujący z McDonald's przy komunikowaniu znaczenia aktywnego, zrównoważonego trybu życia. Sportowcy ci to między innymi występujący w NBA koszykarz Yao Ming, tenisistki Venus i Serena Williams czy też legendarna lekkoatletka Jackie Joyner-Kersee.

Komentując podpisanie umowy z McDonald's Robert Korzeniowski powiedział: "Jest to naprawdę interesująca propozycja. To zaszczyt móc współpracować z tak znaną marką jak McDonald's. Dla każdego człowieka jest rzeczą ważną, aby być aktywnym fizycznie i prowadzić zrównoważony tryb życia. Cieszę się ze współpracy z McDonald's i mam nadzieję, iż razem zaproponujemy interesujące rozwiązania popularyzujące na całym świecie ćwiczenia ruchowe, szczególnie dla dzieci i młodzieży."

Jeff Wahl, Senior Dyrektor odpowiedzialny w korporacji McDonald's za światowe inicjatywy sportowe, powiedział: "Robert Korzeniowski jest idealnym partnerem dla naszej firmy, aby skuteczniej zachęcać wszystkich do większej aktywności ruchowej. To bardzo utalentowany, świetnie rozpoznawany i szanowany sportowiec. Będzie go można zobaczyć w wielu ciekawych projektach, które zamierzamy realizować na całym świecie w ramach platformy Go Active!™."

Z faktu podpisania umowy zadowolony jest także Dragoą Pavićević, Dyrektor Generalny McDonald's na Polskę i Kraje Bałtyckie : "Dla nas wszystkich, pracujących w McDonald's Polska, podpisanie przez korporację umowy z Robertem Korzeniowskim o współpracy na szczeblu światowym stanowi zaszczyt i szczególny powód do satysfakcji. Z Robertem współpracujemy już od ponad 3 lat i jesteśmy bardzo z tego zadowoleni. Nasze kontakty mają charakter wielowymiarowy i nie ograniczają się wyłącznie do sportu. Robert Korzeniowski jest członkiem Rady charytatywnej Fundacji Ronalda McDonalda i jednym z jej najbardziej aktywnych i hojnych darczyńców. Każdego roku osobiście uczestniczy w działaniach przeprowadzanych w ramach Światowego Dnia Dziecka McDonald's."

Ogłoszenie współpracy następuje dwa dni przed dużą imprezą sportową organizowaną w Krakowie pn. Cracovia Maraton. Wystartuje w niej także Robert Korzeniowski, a firma McDonald's Polska jest jej głównym sponsorem.

McDonald's jest największą na świecie siecią restauracji szybkiej obsługi. 30 000 lokali obsługuje dziennie ponad 47 milionów gości w ponad 100 krajach. 80% wszystkich obiektów należy do niezależnych przesiębiorców współpracujących z McDonald's na podstawie umowy franczyzy.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: McDonald's z Robertem Korzeniowskim

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl