SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Portal Wirtualnemedia.pl zaprasza na debatę "Media i ich przyszłość" na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Podczas tegorocznej edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach odbędzie się debata „Media i ich przyszłość”. Do udziału w sesji zaproszeni zostali przedstawiciele największych mediów w Polsce. Portal Wirtualnemedia.pl jest patronem medialnym wydarzenia, a moderatorem debaty będzie Patryk Pallus, redaktor naczelny serwisu. 

Debata „Media i ich przyszłość” odbędzie się w środę 8 maja br. w godzinach 15.00-16:00 na scenie w holu górnym.

Podczas debaty porozmawiamy m.in. czynnikach określających obecną sytuację mediów jak rozwój technologii, wzrost znaczenia mediów społecznościowych czy nowe modele konsumpcji mediów. Tematem rozmowy będą też media publiczne, regulacje dotyczące internetu czy sztuczna inteligencja.

Do udziału w sesji zostali zaproszeni (w kolejności alfabetycznej): 

Roman Imielski, zastępca redaktora naczelnego, Gazeta Wyborcza   
Maciej Maciejowski, prezes zarządu, Gremi Media SA   
Piotr Mieśnik, dyrektor wydawniczy, Grupa PTWP   
Zenon Nowak, prezes zarządu, Polska Press   
Piotr Żaczko, communications manager, Central & Eastern Europe, TikTok  
Dorota Żurkowska, senior vice president, TVN Warner Bros. Discovery

Moderatorem debaty będzie Patryk Pallus, redaktor naczelny Wirtualnemedia.pl

Zachęcamy do udziału!

W terminie 7-9 maja 2024 r. podczas XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w ramach ponad 180 sesji, szeroko dyskutowane będą europejska i światowa gospodarka, przemiany społeczne i trendy cywilizacyjne oraz wyzwania współczesności. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to “Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości”. 

Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress - EEC) w Katowicach to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem gości z Polski, Europy, świata, wśród których wymienić można: unijnych komisarzy, premierów i przedstawicieli rządów państw europejskich, prezesów największych firm, naukowców i praktyków, decydentów mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne. W opiniotwórczym gronie, w formie otwartej debaty publicznej, prowadzone są rozmowy o kwestiach najistotniejszych dla rozwoju Europy.  

Organizatorem Europejskiego Kongresu Gospodarczego, od pierwszej edycji w 2009 roku, jest Grupa PTWP.  

Dołącz do dyskusji: Portal Wirtualnemedia.pl zaprasza na debatę "Media i ich przyszłość" na Europejskim Kongresie Gospodarczym

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Paradoks
To jednak totalna porażka etyki dziennikarskiej, żeby były szef "Krzysztofa Suwarta" debatował sobie jak gdyby nigdy nic na scenie udając, że nic się nie stało, bo koledzy dali już przecież nową fuchę w kolejnych skorumpowanych mediach bez skrupułów. Czyli co, dalej czekacie na następne oferty korupcji?
odpowiedź
User
tiktok
a od kiedy tiktok to medium i co tam robi jego PRowiec?
odpowiedź