SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

MediaMarkt w promocji daje zniżki za piątki i szóstki na świadectwach szkolnych

Sieć elektromarketów MediaMarkt kolejny raz organizuje promocję cenową związaną z ocenami na świadectwach szkolnych. Akcja, pod hasłem „Kasa za szkolnego asa”, potrwa do najbliższego poniedziałku.

W promocji premiowane będą przede wszystkim oceny bardzo dobre i celujące na świadectwach szkolnych. Każda piątka to 5 zł zniżki, a szóstka - 6 zł. Rabaty są udzielane przy jednorazowych zakupach za minimum 200 zł, łączna zniżka może wynieść do 100 zł. Przy zniżkach nie są uwzględniane oceny z zachowania.

W przypadku uczniów klas I-III szkoły podstawowej, dostających świadectwa z ocenami opisowymi, 20 zł zniżki przysługuje każdemu, kto zdał do następnej klasy.

Dla świadectw z ocenami procentowymi 5 zł zniżki przysługuje za wynik w zakresie 66-84 proc., a 6 zł - za 85-100 proc. Natomiast w przypadku świadectw z egzaminów na koniec podstawówki 5 zł jest przyznawane za wynik w przedziale 26-34 punktów, a 6 zł - za 35-40 punktów.

Promocja obejmuje też zakupy na MediaMarkt.pl, przy czym wtedy należy wybrać odbiór w sklepie i przyjść tam ze świadectwem, żeby pracownik mógł obliczyć wysokość rabatu.

Akcja potrwa do najbliższego poniedziałku, można z niej skorzystać jeden raz. Jest dostępna dla wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych (z wyjątkiem policealnych), artystycznych, sportowych i szkół mistrzostwa sportowego. Rabaty mogą uzyskać także rodzice i opiekunowie prawni dzieci, o ile pokażą odpowiednie świadectwa.

Promocja nie dotyczy produktów z oferty Outlet, usług dodatkowych ubezpieczeń, zakupów za pomocą kart podarunkowych oraz dodatkowych usług (np. montażu).

Akcja jest reklamowana w internecie, m.in. na portalach społecznościowych.

Sieć MediaMarkt liczy w Polsce ponad 85 sklepów. Znacząco zwiększyła się w ub.r., bo przemianowano na tę markę 22 sklepy Saturn (właścicielem obu marek jest MediaMarktSaturn Polska).

Dołącz do dyskusji: MediaMarkt w promocji daje zniżki za piątki i szóstki na świadectwach szkolnych

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tomek
A z religii tez sie liczy?
odpowiedź
User
Mariuszm
Nie dla idiotów.
odpowiedź