SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

MediaTel kupi eTel za dług, akcje i gotówkę

Spółka telekomunikacyjna MediaTel zawarła umowę, dzięki której kupi od Telekom Austria 100% udziałów w firmie eTel Polska. MediaTel zapłaci 27,5 tys. euro za udziały w eTel i 2,32 mln euro za zobowiązania, jakie firma ma wobec Telekom Austria.

MediaTel zobowiązał się też do emisji swoich akcji o wartości 3 mln zł dla Telekom Austria z uwzględnieniem opcji "put" i "call".

Opcja "put" jest ważna od dnia 31 grudnia 2008 roku do 31 marca 2009 roku dla sprzedającego za kwotę 3 mln, opcja "call" obowiązuje od dnia 1 kwietnia 2009 roku do dnia 30 czerwca 2009 roku dla kupującego za kwotę 3,6 mln zł. Sprzedający nie ma prawa do sprzedaży akcji do dnia 30 czerwca 2009 na GPW za wyjątkiem opcji put/call.

Warunki zawieszające wykonanie umowy to zgoda odpowiednich władz, zgoda WZA MediaTel i podpisanie nowej umowy najmu pomieszczeń przez spółkę z datą wynajmu do dnia do 31 grudnia 2008 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: MediaTel kupi eTel za dług, akcje i gotówkę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl