SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Medonet.pl z podcastem „Reset”

W Medonet.pl (Ringier Axel Springer Polska) oraz na platformach podcastowych zadebiutował pierwszy odcinek podcastu „Reset”. Prowadzące Anna Malinowska oraz Aleksandra Brzozowska i ich goście będą rozmawiać o tym, jak wspomóc i zadbać o sprawność psychosomatyczną.

Prowadzące Anna Malinowska i Aleksandra Brzozowska (fot. materiały prasowe)Article

Premierowe odcinki podcastu będą dostępne w każdy poniedziałek w serwisie Medonet oraz na platformach podcastowych.

W nowym podcaście „Reset” prowadzące będą rozmawiać o tym, jak zadbać o „psyche”, żeby dobrze zadziałała też „soma”, czyli ciało. Udowodnią, że stan psychiczny ma ogromny wpływ na zdrowie fizyczne i na odwrót. W programie „Reset” gościć będą inspirujący rozmówcy, a merytoryczne rozmowy i praktyczne porady wskażą, jak poprawić jakość codzienności.

„Podcast powstał z potrzeby zadbania o zdrowie i przyjrzenia się, co wpływa na poziom całego naszego dobrostanu. A że zdrowie składa się z tak wielu czynników, jak oddychanie, żywienie, sen, ruch, poczucie sensu i przynależności - powstała seria odcinków właśnie o tym, jaki wpływ możemy mieć na własne zdrowie. Podcast nie jest odpowiedzią na wszystkie bolączki zabieganego życia, ale jest poszukiwaniem odpowiedzi, co nam służy, a co nie - i dla każdego ta odpowiedz będzie inna” – mówi cytowana w komunikacie Anna Malinowska, pomysłodawczyni i współprowadząca podcast „Reset”.

„Do podcastu zapraszamy lekarzy i specjalistów w dziedzinie szeroko pojętego zdrowia i dobrostanu. Staramy się edukować i wspierać naszych słuchaczy, dając im narzędzia, dzięki którym mogą poprawić jakoś  swojej codzienności. Nasz podcast skierowany jest do osób na różnych etapach kariery. Chcemy także inspirować prawdziwymi historiami menedżerów, którzy pomimo wielu trudności, weszli na ścieżkę świadomego, zdrowego życia i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami” – zapowiada Aleksandra Brzozowska, pomysłodawczyni i współprowadząca „Reset”.

Gościnią pierwszego odcinka jest dr Joanna Podgórska, pasjonatka neurobiologii oraz tajników funkcjonowania ludzkiej świadomości. W rozmowie z prowadzącymi opowie o tym, dlaczego zdrowy mózg to zdrowe ciało. Słuchacze dowiedzą się, co wpływa pozytywnie, a co negatywnie na jego działanie i jak robić trening mózgu.

Anna Malinowska to psycholożka, psychoterapeutka terapii poznawczo-behawioralnej w trakcie certyfikacji, menedżerka z doświadczeniem w pracy nad rozwojem kompetencji zawodowych i osobistych. Promotorka programów wsparcia psychologicznego, wellbeingu oraz kompetencji cyfrowych i sztucznej inteligencji. W Ringier Axel Springer Polska zajmuje się projektowaniem kompleksowych rozwiązań wspierających rozwój pracowników w zakresie szkoleń specjalistycznych, mental health oraz diversity&inclusion. Pracuje z klientami indywidualnymi, ze środowisk korporacyjnych oraz organizacji systemowych.

Aleksandra Brzozowska z branżą digital związana jest od 15 lat, początkowo tworzyła i rozwijała serwisy internetowe m.in. Wprost.pl, Newsweek.pl, Forbes.pl a także serwisy i sekcje dla projektów specjalnych biura reklamy Ringer Axel Springer Polska. Od 2012 roku na stanowiskach kierowniczych w obrębie obszarów komunikacji marketingowej, PR, zarządzania relacją z klientem, budowania strategii B2B na rynku mediów. Od kilku lat tworzy największy na rynku mediowym program edukacyjny dla klientów RAS Polska „Impact Academy”, składający się z licznych konferencji, seminariów i webinariów traktujących o trendach, wyzwaniach, narzędziach i strategiach komunikacji w obszarze Digital. Odpowiedzialna za Business Insider Global Trends Festival. Wykładowczyni, mentorka i speakerka na konferencjach branżowych. Jest dyplomowaną instruktorką jogi i oddechu oraz kursów związanych z psychologią pozytywną i budowaniem odporności psychicznej.

Według badania Mediapanel, w październiku ub.r. Medonet.pl odwiedziło 11,19 mln internautów, co dało 37,81 proc. zasięgu. Serwis jest liderem zasięgowym wśród platform o zdrowiu i medycynie.

Dołącz do dyskusji: Medonet.pl z podcastem „Reset”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl