SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Meritum Bank udostępnia aplikację Meritum Planer

Od 4 października klienci Meritum Banku mogą korzystać z bezpłatnej aplikacji do zarządzania i analizy finansów osobistych zintegrowanej z systemem bankowości elektronicznej.

Meritum Bank udostępnia aplikację Meritum Planer

Nowa usługa jest dostępna dla wszystkich klientów indywidualnych posiadających konto w Meritum Banku.

Meritum Planer to aplikacja z rodziny PFM (personal finance management), będąca narzędziem skierowanym do klientów indywidualnych. Umożliwia ona planowanie i analizę codziennych wydatków. Aplikacja jest zasilana automatycznie danymi z rachunków bankowych klienta prowadzonych w Meritum Banku. Wejście do Meritum Planera odbywa się z poziomu menu głównego systemu, bez dodatkowego logowania. Nie wymaga też żadnej dodatkowej aktywacji oraz instalowania specjalnych aplikacji.

Meritum Planer wyposażony jest również w specjalny rachunek celowy, na którym odkładane są środki na zaplanowany przez klienta cel. Rachunek jest bezpłatny i oprocentowany na 4,75 proc. od pierwszej złotówki.

Wśród najciekawszych funkcji aplikacji, bank wymienia m.in. automatyczne przypisywanie kategorii do transakcji na rachunku bankowym, możliwość dodawania własnych kategorii transakcji na rachunku, przypisywanie poszczególnych wydatków do różnych osób, możliwość podziału danego wydatku na kilka różnych kategorii, automatyczne identyfikowanie stałych wydatków oraz możliwość oszczędzania na tzw. cele zakupowe.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Meritum Bank udostępnia aplikację Meritum Planer

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
buffetfan
Fajna jest funkcja dzielenia wydatków na osoby, nie widziałem tego w inynch serwisach. Natomiast automatyczna kategoryzacja w moim przypadku w ogóle nie działa, wszędzie system prosi o ręczne przypisanie.

Polecam też przyjrzeć się innym podobnym systemom (najdolrzalszy jest chyba Kontomierz.pl, próbowałem też Moneyzoom.pl)
8 8
odpowiedź