SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Cholewiński poprowadzi poranne pasmo „Nowy Dzień z Polsat News”

W czerwcu do redakcji Polsat News dołączy Michał Cholewiński, który poprowadzi poranne pasmo „Nowy Dzień z Polsat News”. Ostatnio pracował w TVP.

Michał Cholewiński Article

- Chcę wykorzystać luz, energię i swobodę połączoną z umiejętnościami dziennikarskimi Michała w porannym paśmie „Nowy Dzień z Polsat News”. To nasz sztandarowy poranny program Polsat News emitowany również na głównej antenie Polsatu - komentuje Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

„Nowy Dzień z Polsat News” to poranne pasmo Polsat News emitowane codziennie, od poniedziałku do piątku oraz w niedziele w godzinach 6.00-9.00, a w soboty od 6.00 do 11.00. „Nowy Dzień z Polsat News” widzowie mogą również oglądać w Polsacie.

Michał Cholewiński zawieszony

Michał Cholewiński od 2014 był związany z TVP Info. Do listopada ub.r. prowadził serwisy i pasma informacyjne w TVP Info, od pasma przedpołudniowego do wieczornego. Przestał po tym, jak pod koniec października na antenie TVP skrytykował orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.  - Nie rozumiem, dlaczego w tym czasie rozedrgania, poważnych, innych problemów w Polsce, ale także zaniepokojenia wielu ludzi, podjął tę sprawę - powiedział.

Razem z żoną Agatą Biały-Cholewińską, również przedstawiającej serwisy TVP Info, od listopada zostali przeniesieni do rezerwowej grupy dziennikarzy Telewizji Polskiej, która miała zabezpieczać ciągłość nadawania TVP Info, gdyby koronawirus sparaliżował pracę całej redakcji. Od grudnia ub.r. przebywał na zwolnieniu lekarskim.

Cholewiński w latach 2006-2014 pracował w TVN24. Wcześniej był także dziennikarzem TVP3 Łódź.

Do Polsat News dołącza również Igor Sokołowski

W czerwcu do grona prowadzących Polsat News dołączy również Igor Sokołowski (wcześniej związany m.in. z TVP Info i TVN24), który będzie prowadził pasmo informacyjne „W rytmie dnia”. Z Polsatem żegna się natomiast producent Juliusz Głuski, zdecydował się na pracę poza mediami.

Według danych Nielsen Audience Measurement w kwietniu br. średnia widownia minutowa Polsat News wynosiła 132 975 widzów, a udział stacji w rynku oglądalności - 2,05 proc. (po wzroście o 16,7 proc. rok do roku).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Michał Cholewiński poprowadzi poranne pasmo „Nowy Dzień z Polsat News”

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Seba
Ooo to żona pewnie w poniedziałek dolaczy
22 2
odpowiedź
User
Pawel
Nowy dzień z PN nigdy nie był nadawany do pełnej godz.9.00 a tym bardziej do 11.00.Najczęściej trwa od 6.00 dwie godz. nieraz półtorej czy jedna godzinę.
9 4
odpowiedź
User
Pawel
Miałem na myśli nadawanie Nowy dzień w PN na głównym Polsacie.
11 2
odpowiedź