SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Fijałkowski na czele marketingu i sprzedaży Lechii Gdańsk, Magdalena Urbańska dyrektor zarządzającą

Magdalena Urbańska została dyrektorką zarządzającą Lechii Gdańsk, a nowym dyrektorem marketingu i sprzedaży - Michał Fijałkowski.

Magdalena Urbańska i Michał FijałkowskiArticle

Magdalena Urbańska ma ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe. Kierowała pracami Departamentu Piłki Amatorskiej (Grassroots) PZPN od początku jego powstania. Współpracowała z organami UEFA, gdzie reprezentowała polską piłkę w jej strukturach (między innymi w UEFA National Associations Committee). Koordynowała przygotowania miast gospodarzy do UEFA EURO 2012 w Polsce. Współpracowała z zespołem menedżerskim Igi Świątek oraz z międzynarodowymi markami takimi jak BBC Worldwide, Harrah’s Hotels & Casinos, asknet eCOMMERCE Solutions AG.

Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, ukończyła również program Canadian Executive MBA realizowany przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz University of Quebec at Montreal.

Magdalena Urbańska

- Praca dla klubu z tak bogatą tradycją oraz historią to dla mnie ogromne wyzwanie, którego nie mogę się doczekać. Moim priorytetem będzie wykorzystanie doświadczenia zdobytego w krajowych oraz międzynarodowych organizacjach sportowych i biznesowych dla szybkiego oraz zrównoważonego rozwoju Lechii Gdańsk – mówi Urbańska.

Michał Fijałkowski jest managerem z ponad 15-letnim doświadczeniem w zakresie sponsoringu i budowaniu strategii marketingowych oraz ekspertem w dziedzinie zarządzania i komercjalizacji obiektów sportowo-widowiskowych (Polsat Plus Arena Gdańsk i PGE Narodowy). Był członkiem zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie i organizację UEFA EURO 2012 w Gdańsku.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując dla takich marek jak BIEG2012, PL2012+, Sportfive, Eleven Sports czy Betclic. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego, ukończył również studia MBA realizowane przez Politechnikę Gdańską przy współpracy z Imperial College London, University of Stralsund oraz Loughborough University.

Michał Fijałkowski

Dołącz do dyskusji: Michał Fijałkowski na czele marketingu i sprzedaży Lechii Gdańsk, Magdalena Urbańska dyrektor zarządzającą

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl