SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Kłosowski wicenaczelnym „Wszystko Co Najważniejsze“

Michał Kłosowski objął funkcję zastępcy redaktora naczelnego miesięcznika opinii „Wszystko Co Najważniejsze”, wydawanego przez Instytut Nowych Mediów. Wcześniej pełnił funkcję sekretarza redakcji magazynu.

Michał Kłosowski/ fot. Andrzej HrehorowiczArticle

W ramach „Wszystko Co Najważniejsze” Michał Kłosowski ma odpowiadać m.in. za budowę i rozwój kolejnych projektów i tytułów prasowych, aplikacji i wydań elektronicznych oraz współpracę z mediami międzynarodowymi.

- Wierzymy w papier, wyjątkowo czaso- i osobowochłonny. Po pandemii wyjdziemy z następnym projektem prasowym, również będzie to pismo opinii. Wzmocnienie struktury i kolejne transfery mają ułatwić osiągnięcie najwyższej jakości naszych tytułów - mówi Eryk Mistewicz, prezes Instytutu Nowych Mediów.

Michał Kłosowski stwierdza, że objęcie funkcji wicenaczelnego „to wielkie wyzwanie“. - Projekt dynamicznie rozwija się w ostatnich latach, postaram się wciąż w tym dopomagać, poddać też kilka nowych pomysłów. Odpowiadać będę również za współpracę z naszymi partnerami z zagranicy - mówi Kłosowski.

Dziennikarz jest związany z tytułem od ponad czterech lat. Wcześniej pracował m.in. przy komunikacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 i Panama 2019, był autorem i twórcą programu „Studio Raban” w TVP1. Prowadzi własną poranną audycję w paśmie rozgłośni Siódma9. Na nowym stanowisku ma zajmować się m.in. nowymi projektami medialnymi, funkcję zastępcy redaktora naczelnego łączyć będzie ze stanowiskiem szefa projektów międzynarodowych Instytutu Nowych Mediów, wydawcy „Wszystko co Najważniejsze“.

Wcześniej do zespołu tworzącego „Wszystko co Najważniejsze” dołączył Agaton Koziński, ostatnio współpracę z wydawnictwem podjął także Marek Brzeziński z Paryża. - Rozwijamy nasz projekt i dotyczy to zarówno wydania w papierze, jak i portalu internetowego, a to wymaga wzmocnienia zespołu - zaznacza prof. Michał Kleiber, red. naczelny „Wszystko Co Najważniejsze”.

Natomiast pełnioną do tej pory przez Michała Kłosowskiego funkcję sekretarza redakcji obejmie Mateusz Krawczyk, dziennikarz od kilku lat związany z „Wszystko co Najważniejsze”, doktorant w dyscyplinie nauk o polityce.

Dołącz do dyskusji: Michał Kłosowski wicenaczelnym „Wszystko Co Najważniejsze“

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Paweł
Co to za szkolna gazetka, czy ktoś o niej słyszał ? I ten naczelny jakiś taki uczeń z twarzy
odpowiedź
User
Babcia Mówi
Więcej stanowisk kierowniczych niż dziennikarskich.
Gazeta która praktycznie nie istnieje na rynku.

To skąd oni czerpią pieniądze...
odpowiedź
User
Maniok
Dyletant
odpowiedź