SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Mastalerz nowym prezesem PwC Polska

Z początkiem stycznia 2023 roku funkcję prezesa firmy doradczej PwC Polska obejmie Michał Mastalerz. Zastąpi Adama Krasonia.

Michał MastalerzMichał Mastalerz

Kadencja Mastalerza jako szefa PwC Polska rozpocznie się 1 stycznia 2023 roku. Zastąpi on na tym stanowisku Adama Krasonia, który zostanie prezesem PwC w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE).

- Wspólnie z Adamem od ponad 25 lat pracujemy w PwC. Za nami doświadczenia niesamowitych projektów, transformacji i wyjątkowego rozwoju firmy w Polsce. Każdy rok był dla nas inny, każdy pełen wyzwań. Jako szef PwC w Polsce swoimi działaniami zamierzam jeszcze bardziej wzmocnić jakość naszej fantastycznej ekipy - partnerów i pracowników, mądrze inwestując w technologie i nowe zasoby - żebyśmy dali to, co najlepsze naszym klientom, czyli długoterminową wartość oraz wymagany od nas najwyższy poziom zaufania - mówi Michał Mastalerz, partner, dotychczasowy członek zarządu ds. rynku i klientów w PwC Polska.

Mastalerz pracuje w PwC 26 lat

Michał Mastalerz pracuje w PwC 26 lat, a od ponad 14 lat jest partnerem. Ostatnie trzy i pół roku był członkiem zarządu, pełnił rolę lidera Clients & Markets. Współtworzył i wdrażał strategię PwC dotyczącą zwiększenia współpracy wszystkich linii serwisowych, operacjonalizację głównych inicjatyw firmowych, w tym program dla kluczowych klientów. Od początku swojej drogi z firmą był związany z biurem PwC w Krakowie, którym kierował przez ponad 12 lat.

- Wspólnie z Michałem będziemy realizować naszą globalną strategię The New Equation, żeby sprostać wyzwaniom, przed którymi stoją nasi klienci w tych dynamicznie zmieniających się czasach. Serdecznie Michałowi  gratuluję i życzę wielu sukcesów. Jako nowy prezes PwC w Polsce - przejmuje pieczę nad stabilnie rozwijającym się biznesem oraz silną marką, jaką przez lata, dzięki zaangażowaniu wszystkich naszych partnerów i pracowników, zbudowaliśmy na polskim rynku - dodaje Adam Krasoń, dotychczasowy prezes PwC Polska, który od 1 stycznia przejmie stanowisko szefa firmy w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Dołącz do dyskusji: Michał Mastalerz nowym prezesem PwC Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl