SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Medowski po 10 latach odszedł z Mondelez do Reckitt Benckiser

Michał Medowski rozpoczął pracę w Reckitt Benckiser (właściciel m.in. marki Vanish) jako regionalny dyrektor marketingu na Polskę i Europę Wschodnią. Dotychczas był dyrektorem marketingu kategorii czekolad na Europę Centralną i Północną w Mondelez International.

Michał Medowski Article

Medowski w Reckitt Benckisera będzie odpowiadał za działania marek Airwick, Bryza, Calgon, Cilit Bang, Dosia, Finish, Lovela, Lysol, Vanish i Woolite. Poza Polską odpowiada za te brandy również w Czechach, Słowacji, Chorwacji, Słowenii, Serbii, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze, Kosowie, Rumunii, Bułgarii oraz na Litwie, Łotwie, Estonii, Czechach, Słowacji i na Węgrzech.

Ostatnio w Mondelez International

Michał Medowski pracował w Mondelez International od 2011 roku. Przez pierwsze 4 lata jako dyrektor marketingu kategorii ciastek i produktów impulsowych.

W latach 2015-2016 pełnił funkcję Central Europe marketing lead fuel platform i członek zarządu na Polskę i kraje bałtyckie. Kierował marketingiem firmy na takich rynkach, jak Polska, Czechy, Słowacja,Węgry, Austria, Niemcy. Odpowiadał za marki Barny, Belvita, Lubiś, BBDR, Dormi.

Jesienią 2016 roku został dyrektorem marketingu dla kategorii czekolad na rynki Polski, krajów bałtyckich, Czech, Słowacji i Węgier. Podlegały mu takie marki, jak Milka, Alpen Gold, 3Bit, Prince Polo, Siesta.

Wcześniej, przez ponad 8 lat pracował w Unilever Polska m.in. jako brand building director na Polskę i kraje bałtyckie, customer marketing manager.

Jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego.

Dołącz do dyskusji: Michał Medowski po 10 latach odszedł z Mondelez do Reckitt Benckiser

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wojtek 1 23 45 7
Szanowny Panie Michale!

Niestety nie znam Pan, nie interesuję się Pana branżą, ale życzę dużo zdrowia i wszystkiego dobrego w nowej pracy.

Ale ja tutaj piszę w nadziei, że uda się dodać komentarz, który nie zostanie bezrozumnie usunięty. W niedzielę trafiłem na fali radiowej na audycję tak znienawidzonego na forum WM Jędrzeja K. I głośno krzyczę: "Ja chcę słuchać takiej muzy, jaką on nadaje. Tak trzymać". To była audycja o Grzegorzu Guzińskim.
odpowiedź