SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Narkiewicz-Jodko za Bognę Kowalską dyrektorem Agencji Muzycznej Polskiego Radia

Nowym szefem Agencji Muzycznej Polskiego Radia został Michał Narkiewicz-Jodko. Zastąpił na stanowisku Bognę Kowalską, która - jak dowiadujemy się nieoficjalnie - pozostaje w firmie. To trzecia zmiana na tym stanowisku w ciągu 9 miesięcy.

Michał Narkiewicz-Jodko Article

Do października 2019 roku dyrektorem Agencji Muzycznej Polskiego Radia był Piotr Nagłowski, po czym został odwołany bez podania powodu. Z początku zastąpiła go Elżbieta Janduła, a w styczniu br. nową szefową Bogna Kowalska. Teraz na stanowisko dyrektora Agencji powołano Michała Narkiewicza-Jodko.

Narkiewicz-Jodko to manager, od grudnia 2016 roku pracował w spółce Promotor United Entertainment (Grupa ZPR Media) jako dyrektor produkcji. Z branżą medialną związany jest zawodowo od ponad 20 lat. Pracował już m.in. w Polskim Radiu (jako producent i redaktor), w Biurze Zarządu Telewizji Polskiej (specjalista ds. promocji) i w domu mediowym Mastermind (jako project direktor).  Od lat prowadzi firmę eventową 3 Sky Media.

Agencja Muzyczna to wytwórnia muzyczna, która należy do Polskiego Radia, w strukturze spółki znajduje się w pionie handlowym, podobnie jak Agencja Reklamy i Agencja Promocji.

W ub.r. Polskie Radio zanotowało spadek przychodów o 6,07 proc. do 336,53 mln zł. Nadawca miał 219,32 mln zł z abonamentu rtv i rekompensaty abonamentowej (5,8 proc. mniej niż rok wcześniej), a jego Agencja Reklamy osiągnęła 62,72 mln zł wpływów (po spadku o 7,4 proc.).

Dołącz do dyskusji: Michał Narkiewicz-Jodko za Bognę Kowalską dyrektorem Agencji Muzycznej Polskiego Radia

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lol
"To trzecia zmiana na tym stanowisku w ciągu 9 miesięcy."

Karuzela przy korycie się obróciła.
22 0
odpowiedź
User
hahahh
Czwarta zmiana na jesieni.
18 0
odpowiedź
User
Gość X
Nazwisko pierwsze to drugie nazwisko Julii Wieniawy.
3 0
odpowiedź