SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Sobiło uruchamia agencję doradczą Icon Strategies

Na rynku zaczęła działać katowicka agencja Icon Strategies, specjalizująca się w obszarze zarządzania reputacją. Jej założycielem jest Michał Sobiło, członek rady nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Public Relations i doradca PR.

Michał SobiłoArticle

Oferta Icon Strategies obejmuje zarządzanie sytuacją kryzysową, komunikację korporacyjną i produktową, komunikację w internecie oraz employer branding.

Firma świadczy również usługi w zakresie kształtowania wizerunku menedżerów wyższego szczebla. W Akademii Ikon proponuje szkolenia m.in. z zakresu przygotowywania strategii public relations, zarządzania sytuacją kryzysową, czy kształtowania wizerunku własnego.

- Mamy nadzieję ściśle współpracować z członkami zarządów firm i szefami public relations budując strategie PR, analizując dotychczasowe działania komunikacyjne zarządzanych przez te osoby organizacji, wspólnie je optymalizując i asystując wewnętrznym zespołom PR przy wprowadzaniu wypracowanych rekomendacji w życie – mówi Michał Sobiło, założyciel i dyrektor zarządzający Icon Strategies.

Dotychczas Icon Strategies była odpowiedzialna za opracowanie strategii komunikacji w Polsce i na świecie dla polskiej firmy chemicznej ICB Pharma.  Wprowadziła też na rynek m.in. GustGust.com, platformę sprzedażową skupiającą polskich designerów.

Do 2020 roku Icon Strategies będzie odpowiadać za realizację trzyletniego programu podnoszenia kompetencji komunikacyjno-analitycznych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Michał Sobiło, założyciel i dyrektor zarządzający Icon Strategies, przez ostatnie dwa lata był doradcą public relations. Wcześniej, przez 15 lat, związany był z agencją Imago Public Relations, gdzie sprawował m.in. funkcje account director i dyrektora ds. rozwoju.

 Od 2002 roku jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, w obecnej kadencji zasiada w radzie nadzorczej Stowarzyszenia.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Michał Sobiło uruchamia agencję doradczą Icon Strategies

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kasia
Gratuluję, takim sposobem poznaję dalszy ciąg książki 😉. Życzę sukcesów i do usłyszenia!
odpowiedź