SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Wojciechowski head of production w Sputnik Studio

Michał Wojciechowski dołączył do Sputnik Studio obejmując stanowisko head of production. Ostatnio pracował w Film Produkcji.

Michał WojciechowskiMichał Wojciechowski

Wojciechowski ma wspierać zespół Sputnik Studio w tworzeniu jakościowych rozwiązań realizacyjnych oraz kosztorysowych. Będzie również odpowiadał za współpracę z agencjami na wczesnym etapie przetargów agencyjnych pomagając w tworzeniu konkurencyjnych ofert.

Powiększenie zespołu o to stanowisko wynika z utworzenia biura Sputnik Studio z siedzibą w Los Angeles, którym pokieruje Magda Czmuda, założycielka Sputnik Studio.

- Sputnik Studio to dom, który przeszedł kompletną drogę od studia digitalowego, do domu realizującego poważne produkcje ATL- mówi Michał Wojciechowski. -Jesteśmy domem, który pośród rozrośniętych, wywodzących się z ATL'u domów, porusza się w świecie form audiowizualnych nie oglądając się na skale budżetu. Wychodzimy z założenia, że rozwiązania realizacyjne dobiera się zależnie od możliwości finansowych klienta i w oparciu o ścisłą współpracę z agencją reklamową. Wierzymy w produkcje szyte na miarę  w których egzekucja spełnia oczekiwania dyrektorów kreatywnych, ale i bazuje na rozwiązaniach, a nie na kosztach dodatkowych. Technika kamerowa i oświetleniowa przestała być lwią częścią pozycji w kosztach, które obecnie można kierować na inne pola wartości wizualnej, którą dostrzeże odbiorca. Realizując w ramach jednego planu zdjęciowego treści ATL i digital dostarczamy i agencji i klientowi narzędzi do kompletnej komunikacji - dodaje.

Wojciechowski ostatnie 8 lat pracował w roli producenta w domu produkcyjnym Film Produkcja, oraz przez dwa lata prowadził wewnętrzny dział digital w ramach, którego budował on portfolio firmy o niestandardowe realizacje.

Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywał w Dynamo Film i Akson Film, oraz pracując na planach zdjęciowych takich produkcji jak Czas Honoru, Glina, oraz przy filmach fabularnych i programach telewizyjnych.

 

Dołącz do dyskusji: Michał Wojciechowski head of production w Sputnik Studio

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
paff
Ja pierdziu to już chyba 10 głowa czegośtam w ciągu miesiąca!
odpowiedź
User
paff
Nieno! Kolejna głowa czegośtam w tym miesiącu.
odpowiedź
User
hff
sputnik prorosyjskie media
odpowiedź